۱۳۹۶ دوشنبه ۳ مهر ساعت 10:15 PM

عکس روز

نه به تجزیه عراق

نظرسنجی

آخرین اخبار
کشف مشروبات الکلی و قرص ضد بارداری در مقرات حزبی در گونده ژور!
عمار حکیم:همه‌پرسی جدایی،همچون خنجر داعش است
بکر بوزداغ:اجازه برگزاری همه‌پرسی را در شمال عراق نمی‌دهیم
سیاست های دوگانه!
ترکیه:اطلاعات جدیدی درباره حمایت تسلیحاتی آمریکا از پ.ک.ک کسب کرده ایم
قمار مسعود بارزانی با برگه کرکوک و همه پرسی کردستان
اگر کوردستان برکندنی بود!
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری
کرمانج ‌های خراسان هدف جدید گروهک تجزیه طلب پژاک+کورده کرمانجه کانی خوراسان ئامانجی نوی تاقمی تیروریست و جیایی خوازی پژاک

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2353 کد مطلب: 3414  
اطلاعات ایران در این قتل ها نقشی نداشت+تایید گزارش های آکام نیوز؛

افشاگری تکاندهنده رستم الماسی:3 پیشمرگ ایلامی حزب آزادی کردستان،توسط حسین یزدان پناه و با اطلاع {پارتی}کشته شدند

آکام نیوز
آکام نیوز-اختصاصی:بیش از یک سال از کشته شدن ٣ تن از پیشمرگان حزب منحله آزادی کردستان و اهل ملکشاهی ایلام توسط حسین یزدان پناه سرکرده این گروهک جانی می‌گذرد...
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۷ آذر ساعت 15:40

آکام نیوز-اختصاصی:بیش از یک سال از کشته شدن ٣ تن از پیشمرگان حزب منحله آزادی کردستان و اهل ملکشاهی ایلام توسط حسین یزدان پناه سرکرده این گروهک جانی می‌گذرد...

تا اینکه چند روز پیش،اعلام شد؛

روز (١٩ نوامبر ٢٠١٦) دادگاه اقلیم کوردستان رای بر اعدام رحیم مصطفایی به اتهام قتل این سه نفر صادر کرده است!!.

سایتهای گروهکهای کردی در همین ارتباط می نویسند؛

رحیم مصطفایی اهل اسلام آباد کرماشان به اتهام "نفوذی وزارت تروریستی اطلاعات ایران" و کشتن این ٣ پیشـمرگ متهم شده است!

اتهامی که از سوی گروهک موسوم به"سازمان یاریکورد" و شماری از فعالین به اصطلاح حقوق بشر اپوزیسیون نیز مورد اعتراض و انتقاد شدید قرار گرفت.

اما آیا رحیم مصطفایی نفوذی وزارت اطلاعات ایران است؟!!

آیا حکومت اقلیم کوردستان توانایی اعدام یک مهره‌ی وزارت اطلاعات ایران را دارد!؟

پاسخ دستگاه قضایی اقلیم کردستان عراق به افکار عمومی چه خواهد بود؟!

پاسخ این پرسش ها و چند پرسش دیگر را در گزارش زیر و مصاحبه با رستم الماسی عضو رهبری گروهک موسوم به سازمان یاری کورد،مرور خواهیم کرد:

سازمان یاریکورد در بیانیهای رسمی اعلام نموده است؛

چهار پیشمرگ به نامهای رحیم مصطفایی،مهدی یارمحمدی،بهمن یارمحمدی و علانور یارمحمدی که قصد جدا شدن از حزب منحله آزادی کوردستان را داشتند،از سوی مسؤلان این گروه مذکور مورد شلیک قرار گرفته و در نهایت سه نفر مذکور کشته شدند و رحیم مصطفایی موفق به فرار شده است.

کاکی روستم الماسی از اعضای سازمان یاریکورد ضمن تائید محتوای این بیانیه،اظهار داشت؛

این چهار نفر از سوی چهار تن از مسئولان پارت آزادی به بهانه‌ی سازماندهی،به سنگری جداگانه برده شده و بلافاصله ٣ برادر مورد هدف قرار گرفته‌اند،که رحیم  مصطفایی موفق به فرار شود.

{رحیم مصطفایی فردی که از او بعنوان ضارب نام برده شده}

این عضو یارسانی در پاسخ به این سوال که چگونه به این اطلاعات دست پیدا کرده است گفت؛

با توجه به شناختی که از حزب آزادی کردستان دارم،نمی‌توانم منبع خود را فاش کنم،ولی ناگفته نماند که من چند سالی در این گروه فعال بودم و هنوز با افراد زیادی در آنجا در ارتباط هستم.

عضو فعال گروهک موسوم به سازمان یاریکورد،عنوان کرد،آنچه گمانه‌زنی‌ها را بیشتر نموده است،مصاحبه و گفتگوهای ضد و نقیض فرمانده‌ی نیروهای پارت آزادی کوردستان است،که جای هیچگونه شبهه‌ای نمی‌گذارد که این افراد بدست مسؤلان پارت آزادی کشته شده‌اند.

رزگار عباس زاده،از اعضای فعال رهبری پارت آزادی کوردستان در تاریخ ٢٤،٩،٢٠١٥ و در گفتگو با وبسایت باس نیوز   اعلام نموده است،که ساعت ٧ شامگاه حسین یزدان پناه مورد هدف شخصی قرار گرفته است و در نهایت ٣ تن از محافظین وی کشته شده‌اند.

عباس‌زاده در تاریخ ٢٩،٩،٢٠١٥ در گفتگو با شبکه خبری KNN   در جریان به خاکسپاری جنازه‌ی این ٣ پیشمرگ ایلامی اظهار داشته است؛

“شب پنج‌شنبه گذشته (١ مهر٩٤)  در پی حمله‌ی نیروها داعش ٣ پیشمرگ این گروه کشته شده‌اند”.!!

کاکی روستم الماسی اعلام نمود؛

رحیم مصطفایی بعد از اینکه فرار نموده است،روز بعد خود را به پیشمرگان پارت دمکرات کوردستان معرفی نموده است،اما آنطور که مشهود است،کشتن این افراد با هماهنگی شماری از اعضای پارت دمکرات کوردستان صورت گرفته است،چون این افراد قصد گرویدن به حزب کارگران کردستان ترکیه پ.ک.ک را داشتند.

"کوردستان و کورد"،وب سایت رسمی حزب منحله دمکرات کوردستان دو ماه پیش نیز گزارش داد، ٣ تن از پیشمرگان سابق پارت آزادی کوردستان که به حزب منحله دمکرات کوردستان پیوسته بودند،از سوی مسؤلان پارت آزادی ربوده و با شکنجه و تهدید مواجه شده بودند،که به گفته‌ افراد ربوده شده، باید به درخواست مسؤلان پارت آزادی می‌بایستی علیه مسؤلان حزب دمکرات اعترافات تصویری داشته باشند.

اقدامات پارت آزادی کوردستان روابط میان دو طرف حزب دمکرات کردستان و پارت آزادی را به تنش و تیرگی کشاند، حزب منحله دمکرات کوردستان بلافاصله در ١٥،٩،٢٠١٦ و در این اعلامیه رسمی اعلام کرد “گروهی به نام پارت آزادی که ٣ تن از پیشمرگان ما را ربوده است و این گروه در قبال جان و خانواده‌ی این پیشمرگان مسؤل می‌باشد”.

آرام ناظری،یکی از پیشمرگان ربوده شده،در گفتگویی با وبسایت یاریکورد اعڵام کرده است؛

“با وساطت و فشار حزب دمکرات کوردستان بر حکومت اقلیم کوردستان از زندان و شکنجه مسؤلان پارت آزادی رهایی یافته است”.

او گفته‌ است؛

مسؤلان پارت آزادی وی را به حدی شکنجه نموده اند،که تنها یک گروه همچون داعش می‌تواند،چنین شکنجه‌هایی بر افراد دگراندیش کرد اعمال کند.

این پیشمرگ حزب منحله دمکرات کوردستان در رابطه با جریان کشته شدن ٣ تن از پیشمرگان پارت آزادی اعڵام نموده است؛

“آن شبی که در جبه‌های جنگ کشته شدند،حسین یزدان پناه در اربیل بود و این جریان هیچگونه ارتباطی به ترور وی ندارد”.

ناظران سیاسی معتقد هستند،افرادی را که قصد جدایی از این سازمان‌ها را دارند،به این دلیل کشته می‌شوند، که اولا: 

این افراد به اطلاعات سازمانی دست پیدا کرده و ترس از افشا کشته شدن آنان را از سوی مقامات سازمانی رقم خواهد زد.

ثانیا:این سازمانها علی‌رغم تبلیغات که روزانه از رسانه‌ها دارند،در داخل سازمان خود عکس آن را عمل می کنند و افشای واقعیات سازمانی برای افکار عمومی،مرگ تدریجی و رسوایی سازمان را در پی خواهد داشت، به همین دلیل افراد جدا شده در برنامه‌ی حذف فیزیکی قرار خواهند گرفت.

الماسی می‌گوید،اکنون بسیار جای تعجب است که حکومت اقلیم ادعا می كند که حکم اعدام برای مهره اطلاعات سپاه صادر کرده است امری که محال ممکن است حتی اگر واقعیت داشت.

گروهک موسوم به یاریکورد و فعالان حقوق بشر کورد از حکومت اقلیم کوردستان تقاضا نموده‌اند،که جهت روشن شدن حقایق و تنویر افکار عمومی،برای این متهم به ترور یک وکیل بی طرف اختیار کنند و روند دادخواهی و پروسه محاکمه این متهم به ترور (رحیم مصطفایی) به طور زنده در رسانه‌های اقلیم کوردستان پخش شود.

کاکی رستم الماسی معتقد است،در صورتی که روند دادگاهی این متهم به طور زنده در تلویزیون پخش شود، دستهای پشت پرده‌ی ترور این سه برادر پیشمرگ اهل ملکشاهی برای عموم آشکار می‌شود،اما در صورت اجرای حکم اعدام و سرپوش گذاشتن آن،هیچ شکی باقی نخواهد گذاشت که حکومت اقلیم کوردستان و در راس آن پارت دمکرات کوردستان حقایق را از افکار عمومی مردم کوردستان پنهان می‌کند.

شایان ذکر است چندی پیش گروهک حزب آزادی کردستان در بیانیه ای اعلام کرده بود 3 پیشمرگ ایلامی این گروهک،جانشان را فدای حسین یزدان پناه کرده بودند!

به ادعای مضحک این گروهک،یکی از عوامل وزارت اطلاعات قصد ترور حسین یزدان پناه را داشته و این 3 نفر سپر تیرها شده بودند!!!

در همان زمان نیز در چند گزارش عنوان شد که این ادعا دروغ محض است و اطلاعات ایران هیچ نقشی در این ماجرا که تسویه حساب درون گروهی بوده نداشته است.

تا اینکه امروز افکار عمومی بالاخره متوجه حقیقت ماجرا شدند و سخن ما نیز به اثبات رسید که این قتل عام ها یک سناریوی از پیش طراحی شده بوده و تنها جرم این افراد این بوده که قصد جدایی از این گروه و ملحق شدن به پ.ک.ک را داشته اند.

در نتیجه حسین یزدان پناه با همدستی حزب دمکرات کردستان عراق(پارتی)،تصمیم به قتل عام این اعضای خود می گیرد و از این فرصت نیز استفاده کرده و قصد داشتند تا این ترورها را به گردن جمهوری اسلامی ایران بیاندازند که این توطئه نیز ناکام ماند.

ناگفته نماند در همان روزهای ابتدایی این ادعای مضحک گروهک نامبرده،آکام نیوز در سلسله گزارش هایی،پرده از واقعیت ماجرا برداشت و در مصاحبه ای اختصاصی با خواهر مهدی یارمحمدی یکی از 3 پیشمرگ کشته شده،زوایای دیگری از این حادثه را فاش کرده بود...

در زیر لینک مصاحبه و یکی از اخبار آکام نیوز در همین ارتباط را می بینید؛

http://www.akamnews.com/Pages/News-2915.aspx

http://www.akamnews.com/Pages/News-%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%DB%8C_%D8%B3%D9%86%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%DA%A9_%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C_%D8%AD%D8%B2%D8%A8_%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D9%82%D8%AA%D9%84_%D8%B9%D8%A7%D9%85_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%85%D8%B1%DA%AF_%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C_-3195.aspx

"قضاوت با افکار عمومی"

www.akamnews.com

telegram.me/akamnews            آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیدنام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

عمار حکیم:همه‌پرسی جدایی،همچون خنجر داعش است عمار حکیم:همه‌پرسی جدایی،همچون خنجر داعش است

آکام نیوز:رئیس ائتلاف ملی عراق با انتقاد از همه‌پرسی جدایی د...
کشف مشروبات الکلی و قرص ضد بارداری در مقرات حزبی در گونده ژور! کشف مشروبات الکلی و قرص ضد بارداری در مقرات حزبی در گونده ژور!

آکام نیوز:پس از اینکه در مناطق مرزی اقلیم کردستان (چومان) و ...
بکر بوزداغ:اجازه برگزاری همه‌پرسی را در شمال عراق نمی‌دهیم بکر بوزداغ:اجازه برگزاری همه‌پرسی را در شمال عراق نمی‌دهیم

آکام نیوز:ترکیه بار دیگر تاکید کرد،اجازه اقدامی را در شمال ع...
سیاست های دوگانه! سیاست های دوگانه!

آکام نیوز:بنیامین نتانیاهو،نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی رسماً از...
ترکیه:اطلاعات جدیدی درباره حمایت تسلیحاتی آمریکا از پ.ک.ک کسب کرده ایم ترکیه:اطلاعات جدیدی درباره حمایت تسلیحاتی آمریکا از پ.ک.ک کسب کرده ایم

آکام نیوز:وزیر کشور ترکیه گفت:اطلاعات جدیدی مبنی بر حمایت تس...

کاریکاتور

یادداشت

امتیازخواهی مسعود بارزانی به بهانه همه‌پرسی امتیازخواهی مسعود بارزانی به بهانه همه‌پرسی

آکام نیوز:خبرها حاکی از این است که کردهای عراق خود را برای ب...
طرح همه پرسی برای استقلال کردستان تنها برای تداوم دیکتاتوری قبیله بارزانی است طرح همه پرسی برای استقلال کردستان تنها برای تداوم دیکتاتوری قبیله بارزانی است

آکام نیوز:چیزی به همه پرسی برای استقلال کردستان عراق باقی نم...
قوت گرفتن احتمال حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران به اردوگاههای کومله و دمکرات قوت گرفتن احتمال حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران به اردوگاههای کومله و دمکرات

آکام نیوز:"نادر کیانی/خبرنگار حوزه بین الملل":چندی پیش و بدن...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها