۱۳۹۶ شنبه ۳۰ دي ساعت 2:26 AM

عکس روز

ارادت مردم کردستان به رهبرشان

نظرسنجی

آخرین اخبار
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
انتقاد تند دبیر کل «عصائب اهل الحق» از سرکوب معترضان اقلیم کردستان عراق
پذیرش حزب منحله دمکرات کردستان به جای حزب منحله دمکرات کردستان ایران در کنگره ملیت های جدید
تیمور مصطفایی و تشریح تاکتیک اتکا به آمریکا توسط حزب منحله دمکرات کردستان
اقلیت ها به جان هم افتاد – دعوا در نشست ژنو
نوبار بوکان – جنایتی که حزب منحله دمکرات به آن افتخار می کند
قمار مسعود بارزانی با برگه کرکوک و همه پرسی کردستان
اگر کوردستان برکندنی بود!
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2137 کد مطلب: 3455  
افشاگری بی سابقه سمکو یزدان پناه از خودفروشی برادرش حسین یزدان پناه؛

بیانیه شدیدالحن گروهک اتحادیه انقلابیون کردستان بر علیه دستگاه امنیتی حزب دمکرات کردستان عراق+کردی+فارسی

آکام نیوز
آکام نیوز-اختصاصی:گروهک موسوم به"اتحادیه انقلابیون کردستان"،بیانیه تندی بر علیه حزب دمکرات کردستان عراق(پارتی)منتشر کرد.
۱۳۹۵ دوشنبه ۴ بهمن ساعت 14:01

آکام نیوز-اختصاصی:گروهک موسوم به"اتحادیه انقلابیون کردستان"،بیانیه تندی بر علیه حزب دمکرات کردستان عراق(پارتی)منتشر کرد.

به گزارش"پایگاه خبری تحلیلی آکام نیوز"،گروه موسوم به اتحادیه انقلابیون کردستان با صدور بیانیه شدیدالحنی که در سایت این گروه نیز منتشر شده،بشدت به حزب دمکرات کرستان عراق(پارتی) و دستگاه امنیت و اطلاعات این نهاد بارزانی ها حمله کرد.

گروهک موسوم به "اتحادیه انقلابیون کردستان"در بیانیه ای خطاب به افکار عمومی و گروههای کردی،از دستگیری چندین کادر و اعضایش از سوی دستگاه امنیت و اطلاعات حزب دمکرات کردستان عراق(پارتی)،پرده برداشت و از افکار عمومی،گروهکهای کردی و جریانهای کردستانی خواست تا در این ارتباط واکنش بگیرند.

در این بیانیه به دستگیری و بازداشت تنی چند از اعضای رهبری این گروه نیز اشاره شده و همچنین از خودفروشی و مزدوری حسین یزدان پناه برای دستگاه اطلاعاتی اقلیم کردستان عراق نیز پرده برداشته شده است.

همچنین این گروه فاش ساخت که نیروهای اطلاعاتی مسعود بارزانی با تهدید و فشار از آنها خواسته اند تا به گروه جاسوس و خودفروخته حسین یزدان پناه ملحق شوند!!

متن کامل بیانیه،عینا و بدون کم و کاست منتشر می شود.

با این توضیح که بیانیه به زبان کردی منتشر شده و آکام نیوز،ترجمه فارسی آن را بهمراه متن کردی بیانیه،بصورت اختصاصی،منتشر می کند.

..........................................................................................................................................................

"خطاب به افکار عمومی"

بیایید با واکنش هایمان،جلوی رفتار و اعمال ناشایست و غیرانسانی دستگاه امنیتی و اطلاعاتی حزب دمکرات کردستان عراق(پارتی) را بگیریم...

شهروندان عزیز!

احزاب و جریانهای سیاسی کردستانی!

خانواده کشته شدگان!

بعد از آنکه چندین بار و در طول در چند ماه گذشته،به دستور دستگاه امنیتی و اطلاعاتی حزب دمکرات کردستان عراق-پارتی،به مقرات و اردوگاههای حزب ما حمله و بی حرمتی شد و همچنین اعضای حزبمان نیز بشدت تهدید شدند،بدون هیچ دلیلی و به دور از اصول میهمان داری و احترام به میهمان،ناجوانمردانه و غیرکردانه جند عضو حزبمان روانه زندان شدند!

که از جمله آنها مسئول ارتباطات کردستان اتحادیه انقلابیون کردستان بوده که تا این لحظه نیز در زندان حزب دمکرات کردستان عراق محبوس می باشد.

این رفتارها و کردارهای دستگاه امنیت حزب دمکرات کردستان عراق بود که،در گذشته نیز باعث شد ما کاک سلیمان معینی و قیاده را از دست بدهیم.

این رفتارهای رهبری حزب دمکرات کردستان عراق بر علیه کردهای کردستان ایران،یادآور نسل کشی اعضای حزب کارگران کردستان در منطقه عنکاوه شهر اربیل و دهها مثال دیگر از این نوع است.

این رفتارهای پارتی،برای ما حامل این پیام است که؛

به این نتیجه رسیدیم که ما جریانهای سیاسی اشتباه کرده ایم که تصور کردیم،در افکار و روش ها و سیاستهای حزب دمکرات کردستان تغییراتی بوجود آمده است.

همین رفتارها نیز سبب آن شد که بار دیگر در ارتباطاتمان با آنها بازنگری کنیم و متوجه این شویم که مرزهای تحت حاکمیت حکومت حزب دمکرات کردستان عراق،نه تنها برای اتحادیه انقلابیون کردستان،بلکه برای هیج شخص مستقل دیگری  نیز امن نیست.

کمیته مرکزی اتحایه انقلابیون کردستان،بر اساس احساس مسئولیت و احساس اوضاع ترسناکی که کردهای هر چهار بخش کردستان با آن روبرو هستند،این وضع را تحمل کرد و تنها چند بار در مورد آن حرف زدیم.

تا اینکه رفیق سمکو یزدان پناه دبیرکل حزبمان و چند تن از کادرها و پیشمرگانمان با فشار دستگاه امنیتی حزب دمکرات کردستان عراق مننطه زرد را ترک کردند.

ما این مسائل را با هدف هوشیار کردن مسئولان بلندپایه حزب دمکرات کردستان عراق مطرح کردیم که آگاه شوند و جلوی این رفتارهای دستگاه امنیت پارتی را بگیرند و از این بیشتر برای مردم کرد در کردستان ایران،مایه شرمساری نشوند و تاریخ ساز نیز نشوند و با آزاد کردن رفقایمان و بازگرداندن آنها به مقراتمان،رابطه ها را عادی کنند.

رهبری حزب دمکرات کردستان عراق،اما نه تنها واکنشی در خصوص رفتار ناجوانمردانه دستگاه امنیتی حزبشان که عینا کپی دستگاه اطلاعاتی رژیم ایران و میت ترکیه است نشان ندادند،بلکه شاهد این نیز بودند که در چند هفته گذشته،زن و بچه های پیشمرگ اتحادیه انقلابیون کردستان،تهدید به ماندن در منطقه زرد شدند و با این سرمای زمستان آواره شهر و مناطق دیگر کردستان شدند و در مقابل چشم مردم ساکن روستاهای گروان و مامه جلکه دست به تخریب مقرات رهبری حزب ما زدند.

کمیته مرکزی اتحایه انقلابیون کردستان در این اطلاعیه خطاب به افکار عمومی اعلام می دارد که با اطمینان رفتار دستگاه امنیت حزب دمکرات کردستان عراق را بی پاسخ نمی گذاریم و از این بیشتر ملاحظه کاری نمی کنیم و رعایت شرایط را نیز نخواهیم کرد.

و در محکومیت و افشای رفتار و اعمال غیرانسانی و غیرکردانه حزب دمکرات کردستان عراق مصمم تر از قبل خواهیم بود.

در همین ارتباط لازم می دانیم که اعلام کنیم دستگاه امنیت حزب دمکرات کردستان تنها به دو دلیل به مقرات رهبری حزب ما و اعضای اتحادیه انقلابیون کردستان حمله کرد؛

1-با شروع حملات نیروهای تروریست داعش به کردستان سوریه،بر حسب دستور کمیته مرکزی اتحادیه مان،دهها پیشمرگ کارآمد ما،بدون در نظر گرفتن مرزهای سیاسی مابین کردستان،از راه کوه سپی و با هماهنگی مسئولان پ.ی.د و ی.پ.گ،نیروهایمان را به کوه قره چوغ در کانتونی جزیره اعزام کردیم و در طول این مدت نیز با دادن دو کشته بنامهای؛

سیامند مرادیان،اهل مهاباد که در تاریخ 29/12/2014 میلادی،از راه جزعیا و ارجع کردستان سوریه به شنگال در کردستان عراق اعزام شده بود در جنگ کشته شد و همچنین سامان رستمی،اهل شهر بانه که در 29 مارس 2015 میلادی،دومین نیروی کشته شده ما در کردستان سوریه بود.

در این جنگ ها همچنین 6 پیشمرگ اتحادیه انقلابیون کردستان نیز مجروح شدند.

در ادامه اجساد کشته شدگانمان بازگشت و آنها در روستای برکه منطقه خوشناونی در نزدیکی مقر رهبری حزب مان،به خاک سپرده شدند.

اما خیلی طول نکشید که دستگاه امنیتی و اطلاعاتی حزب دمکرات کردستان عراق،به این امر واکنش نشان داد و شروع کرد به توطئه چینی بر علیه رهبری حزب و اعضای کمیته مرکزی اتحادیه مان و در نتیجه جلوی ما را گرفتند و به ما هشدار دادند تا از این بیشتر پیشمرگ روانه کردستان سوریه نکنیم.

اما روشن است که کمیته مرکزی اتحادیه انقلابیون کردستان هیچ وقت زیر فشارهای دستگاه امنیتی و اطلاعاتی حزب دمکرات کردستان عراق قرار نگرفت و تا این لحظه نیز برخلاف خواست همیشگی حزب دمکرات کردستان عراق،ما استقلال خودمان را در تصمیم گیری های سیاسی و تشکیلاتی حفظ کردیم.

2-دستگاه امنیت حزب دمکرات کردستان چندین بار با فرستادن نمایندگانش(که اسامی آنها نزد ما محفوظ است و در زمان خود نام آنها را فاش می کنیم)،نزد رهبری حزبمان،بارها رفیق سمکو یزدان پناه را به مقر اصلی دستگاه امنیت حزب دمکرات کردستان عراق در منطه مسیف صلاح الدین پیرمام،احضار کردند و در آنجا نیز با دادن پیشنهاد امتیازات و وعده های مختلف،از ما خواستند،با آنها باشیم!

تا اینکه این درخواست ها که با مقاومت ما روبرو شد به مرز هشدار می رسد و تبدیل به یک تهدید جدی هم شد.

حزب دمکرات کردستان عراق(پارتی)،با فشار و تهدید از ما می خواستند تا حداقل با گروه پاچه خوار و جاسوس حزب آزادی کردستان به رهبری حسین یزدان پناه،متحد شویم.!!

گروهی که بیش از 9 سال است که مستقیما از دستگاه اطلاعات و امنیت حزب دمکرات کردستان عراق،دستور می گیرد.

اما روشن است در این ارتباط نیز با واکنش تند کمیته مرکزی اتحادیه انقلابیون کردستان روبرو شدند.

کمیته مرکزی اتحادیه انقلابیون کردستان،در این اطلاعیه از تمامی احزاب و سازمان های هر چهار بخش کردستان می خواهد،در این ارتباط واکنش نشان داده و سکوت نکنند و با واکنش نشان دادن،جلوی رفتار های وحشیانه و غیرمسئولانه دستگاه امنیت حزب دمکرات کردستان عراق را بگیرند و برای آزادی رفقایمان که پس از شکنجه های روحی و جسمی بسیار زیاد از بازداشتگاه منطقه هریر،به زندان شهر اربیل منتقل شده اند،وظیفه اخلاقی خودشان را انجام دهند.

در پایان به همه اطمینان می دهیم که تا تحقق استقلال و دادپروری،همچنان مقاومت کنیم و رفتارهای دستگاه جاش پرور(مزدور پرور)امنیت حزب دمکرات کردستان عراق نیز نمی تواند،جلوی ما را بگیرد.

"کمیته مرکزی اتحادیه انقلابیون کردستان"

02/01/2017

..........................................................................................................................................................

آکام نیوز:نکته جالب توجه اینکه هیچ کدام از گروهکهای دمکرات،کومله و دیگر گروهکهای تحت حمایت بارزانی ها،حاضر به انتشار این بیانیه نشدند!

"پایگاه خبری تحلیلی آکام نیوز"

WWW.AKAMNEWS.COM

.........................................................................................................................................................

یەکێتی شۆڕشگێڕانی کوردستان،ڕاگەیێندراوێکی تورنی بە دژی پارتی دێموکراتی کوردستان، بڵاو کردەوە

آکام نیوز:  یەکێتیی شۆڕشگێڕانی کوردستان لە ڕاگەیێندراوێکدا کە لە ماڵپەڕی سەرەکیی ئەو حیزبە بڵاو بۆتەوە، بە توندی هێرشی کردۆتە سەر پارتی دێموکراتی کوردستان و دەزگای پاراستنی ئەو پارتەی کوردستانی باشوور .

یەکێتیی شۆڕشگێڕانی کوردستان، ڕوو لە ڕای گشتی، باس لە دەستبەسەرکرانی چەندین کادر و ئەندامان و قەڵاچۆ کردنیان لەلایەن دەزگای ئاسایشی پارتی دێموکراتی کوردستان دەکات و داوا لە ڕای گشتی، حیزب و لایەنە سیاسییەکانی کوردستان دەکات، هەڵوێستی پێویست بنوێنن .

دەقی ڕاگەیێندراوەکە :

بۆ رای گشتی

با بە هەڵوێستەكانمان پێش بە كرداری دزێو و نامرۆڤانەی دەزگای پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان بگرین
هاونیشتمانیانی خۆڕاگر

حزب و رێكخراوە سیاسیەكانی كوردستان

كۆڕ و كۆمەڵە مرۆڤدۆستەكان

بنەماڵەی سەربەرزی شەهیدان

و دوور لە بنەماكانی خانەخوێیی و میوان، ناجوامێرانە و ناكوردانە چەند ئەندامێكی حیزبمانیان راپێچی بەندیخانەكان كرد كە تێیدا بەرپرسی پەیوەندییە كوردستانییەكانی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان یەك لەو هاوڕێیانەیە كە تاكو ئێستاش لە بەندیخانەكانی پارتی دێموكراتی كوردستاندایە .

ئەم كردارەی دەزگای پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان زامی كۆنی لەدەستدانی شۆڕشگێڕی رۆژهەڵاتی كوردستان كاك “سولەیمان موعینی” و كرداری “قیادەی موەقەت” (سەركردایەتی كاتی) پارتی دێموكراتی كوردستان دەرهەق بە كوردانی رۆژهەڵاتی كوردستان و كۆمەڵكوژیەكەی ئەندامانی پارتی كرێكارانی كوردستان لە گەڕەكی عەنكاوەی شاری هەولێر و دەیان كرداری لەو چەشنەی بیر خستینەوە و ئەو پەیامەی پێداین كە كورد وتەنی “خوویەك فێربووی بە شیری، تەركی ناكەی بەپیری” واتە ئێمەی لایەنە سیاسیەكانی تر بە هەڵەدا چووین كە لە فكر و كرداری پارتی دێموكراتی كوردستاندا گۆڕانكاری روویداوە، هەر ئەوەش بووە هۆكاری ئەوەی كە جارێكی تریش پێداچوونەوەمان كرد كە سنووری دەسەڵاتی پارتی دێموكراتی كوردستان نەك بۆ یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان بەڵكوو بۆ هیچ تاكێكی سەربەخۆ و خاوەن هەڵوێست ئەمان نیە .

كۆمیتەی ناوەندی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان لەسەر بنەمای هەست بە بەرپرسیاری كردن و هەستكردن بەو دۆخە مەترسیدارەی كە كوردانی هەرچوار پارچەی كوردستانی پێدا تێپەڕ دەبێت، دانمان بە جەرگی خۆمان دانا و تەنها بە چەند دێڕێك باسمان لەوە كرد كە هاوڕێ سمكۆ یەزدانپەنا سكرتێری گشتی حیزبمان و چەند كادر و پێشمەرگەیەكمان لەژێر گوشاری دەزگا ئەمنیەكانی پارتی دێموكراتی كوردستان زۆنی زەردیان بەجێ هێشت .

ئەم هەواڵەمان بەمەبەستی وشیاركردنەوەی بەرپرسانی باڵای پارتی دێموكراتی كوردستان بوو كە ئاگادار بن و پێش بەو كردارە دزێوانەی دەزگای پاراستنی پارتی بگرن و چیتر خۆیان شەرمەزاری گەلی كورد لە رۆژهەڵاتی كوردستان و مێژوو نەكەن و بە ئازاد كردنی هاوڕێیانمان و گەڕانەوەی بارەگاكانمان دۆخەكە لەمابەینماندا ئاسایی بكەنەوە. مخابن سەركردایەتی پارتی دێموكراتی كوردستان نەك هەر هەڵوێستیان لەمەڕ كرداری ناجوامێرانەی دەزگای پاراستنی حیزبەكەیان كە دەقاودەق كۆپی دەزگای تیرۆریستیەكانی ئیتلاعاتی رێژیمی ئێران و میتی توركیەیە نەگرت، بەڵكو شاهیدی ئەوەش بووین كە لە چەند حەوتووی رابردوودا ژن و منداڵی پێشمەرگەكانی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان هەڕەشەی مانەوەیان لە زۆنی زەرد لێكرا و بەو سەرمای زستانە ئاوارەی شار و شارۆچكەكانی ناوچەیەكی دیكەی كوردستان كران و بە بەرچاوی خەڵكانی دانیشتووی گوندەكانی “گەرەوان” و “مامەجلكە”ی خۆشناوەتی دەستیان دایە تاڵانكردنی بارەگای سەركردایەتی حیزبە تێكۆشەرەكەمان .

كۆمیتەی ناوەندی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان لەم راگەیەندراوەدا كە بۆ رای گشتی بڵاوی دەكاتەوە، رایدەگەیەنین كە بە دڵنیاییەوە كرداری دەزگای پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان بێ وڵام ناهێڵینەوەو چیتر دۆخەكە رەچاو ناكەین و بەردەوام دەبین لە لەقاودانی كرداری نامرۆڤانە و ناكوردانەی پارتی دێموكراتی كوردستان .

هەر لەو پەیوەندیە دا بە پێویستی دەزانین كە رایبگەیەنین كە دەزگای پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان تەنها بە دوو هۆكار هێرشیان كردە سەر بارەگا، سكرتێری گشتی و، ئەندامانی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان :

1-لەگەڵ دەستپێكی هێرشەكانی هێزە تیرۆریستییەكانی داعش بۆ سەر “رۆژئاوا”ی كوردستان لەسەر بڕیاری كۆمیتەی ناوەندی یەكێتیمان دەیان شەڕزان و پێشمەرگەی لێهاتوومان بەبێ رەچاوكردنی سنوورە سیاسیەكانی مابەینی كوردستان لە رێگای چیای سپی و بە هەماهەنگی بەرپرسانی “پەیەدە” و “یەپەگە” ناردە چیای قەرەچوغ لە كانتۆنی “جەزیرە” و لەو ماوەیەشدا بە دانی دوو شەهید بە ناوەكانی “سیامەند مورادیان” خەڵكی “مهاباد” كە لە 29/12/2014 لە رێگای “جەزعا” و “ئەرجەع”ی رۆژئاوای كوردستان بۆ “شەنگال” لە باشووری كوردستان لە شەڕێكی قارەمانانەدا شەهیدكرا و “سامان رۆستەمی” خەڵكی شاری بانە كە لە 29ی مارسی 2015 دووهەم شەهیدی یەكێتیمان لە رۆژئاوای كوردستان و بریندار بوونی شەش پێشمەرگەی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان .

دوابەدوای هێنانەوەی تەرمی شەهیدەكانمان و بەخاك سپاردنیان لە گوندی “بەرەكە”ی دۆڵی خۆشناوەتی لە نزیك بارەگای سەركردایەتی حیزبمان، ئەم هەڵوێستە ئەخلاقی و نەتەوەییەی ئێمە بووە مایەی سەرنجی كۆمەڵانی خەڵكی كوردستان و خاوەن هەڵوێستان و بەرزیان نرخاند. بەڵام زۆری نەخایاند كە دەزگای پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان هەر لەو پەیوەندییەدا دەستی دایە پیلانگێڕان لە دژی سكرتێری گشتی و ئەندامانی كۆمیتەی ناوەندی یەكێتیمان و دەرئەنجام پێشمان پێ گیرا كە چیتر پێشمەرگە رەوانەی رۆژئاوای كوردستان نەكەین، كە دیارە كۆمیتەی ناوەندی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان هیچ كاتێك نەچووە ژێرباری گوشارەكانی دەزگای پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان و تاكو ئێستاش بە پێچەوانەی ویست و خواستی هەمیشەیی پارتی دێموكراتی كوردستان ئێمە سەربەخۆیی لە بڕیاری سیاسی و تەشكیلاتی خۆمان پاراستوە .

2-دەزگای پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان چەندین جار بە ناردنی نوێنەرەكانیان كە دیارە ناوەكانیان لە لای ئێمە پارێزراوەو لەكاتی خۆیدا بە ناوەوە لەقاوی دەدەین، بۆلای سكرتێری گشتی حیزبمان و چەندین جار بانگ كردنی هاوڕێ سمكۆ یەزدانپەنا بۆ ناو بارەگای سەرەكی پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان لە شارۆچكەی مەسیف سەلاحەدین “پیرمام” بە دانی پێشنیاری ئیمتیازات و بەڵێنی جۆراوجۆر تا دەگاتە چاو سووركردنەوە و هەڕەشەی جیدی تەنها و تەنها بۆ تێكەڵبوونەوەمان بەو گرووپە سیخوڕ و ماستاوچیەی كە لەژێرناوی پارتی ئازادی “پاك” دا پتر لە 9 ساڵە راستەوخۆ فەرمان لە دەزگای پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان وەردەگرن تێكەڵ ببینەوە، كە دیارە لەو پەیوەندییەش دا هەر سەریان لە بەرد درا و رووبەڕووی هەڵوێستی توندی كۆمیتەی ناوەندی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان بوونەوە .

كۆمیتەی ناوەندی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان هەر لەو راگەیاندراوەدا داوا لە سەرجەم حیزب و رێكخراوەكانی چوارپارچەی كوردستان دەكات كە لەو پەیوەندییەدا بێ هەڵوێست نەبن و بە هەڵوێست وەرگرتن پێش بە كرداری دزێوو تۆقێنەر و نابەرپرسیارانەی دەزگای پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستان بگرن و بۆ ئازادكردنی هاوڕێیانمان كە لەپاش ئەشكەنجەدانێكی زۆری جەستەیی لە بەندیخانەی شارۆچكەی “هەریر”ەوە رەوانەی گرتووخانەی شاری هەولێركراون، ئەركی ئەخلاقی خۆیان بەجێ بگەیەنن .

لە كۆتاییدا بەگشتی كادر و پێشمەرگە و لایەنگرانی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان دڵنیا دەكەینەوە كە تا بەدیهێنانی سەربەخۆیی و دادەپەروەری كۆمەڵایەتی هەر پێشەنگ دەبین لە داهێنان و هەر پێشمەرگەی گەل دەمێنینەوە و كرداری دەزگای جاش پەروەری پاراستنی پارتی دێموكراتی كوردستانیش ناتوانێت پێش بە پارێزگاریمان لە غرورو كەرامەتی كوردانی رۆژهەڵاتی كوردستان بگرێت .

بژی كورد، پایەداربێ كوردستان

كۆمیتەی ناوەندی یەكێتی شۆڕشگێڕانی كوردستان

2/1/2017

www.akamnews.com

telegram.me/akamnews             آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیدمرتضی : خداییش این سمکو یزدان پناه از برادرش بهتره هر چی باشه دشمن خوبیه! باج نداده به بارزانی ها و نوکرشون نشده عین حسین دی....
ناشناس : حسین یزدان پناه حتی قصد ترور مادرش رو هم داشته و میخواسته اونو به قتل برسونه کاش به اینم اشاره می کردید
نیشتمان : چە خوب یە مرد پیدا شد کە جلو بارزانی بیستە واقعا باید مدالی داد بهش من کە بە غیرتش ایواللە میگم مثل حسینو علی قازی حزبشونو جونای ملتشانو بە پای پارزانی نمی فروشند برای پول
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات

آکام نیوز:همانگونه که هموطنان عزیز ومردم فهیم کشور آگاه هستن...
اقلیت ها به جان هم افتاد – دعوا در نشست ژنو اقلیت ها به جان هم افتاد – دعوا در نشست ژنو

آکام نیوز:هفتۀ پیش به‌عنوان نمایندۀ دانشگاهی در دهمین نشست ک...
انتقاد تند دبیر کل «عصائب اهل الحق» از سرکوب معترضان اقلیم کردستان عراق انتقاد تند دبیر کل «عصائب اهل الحق» از سرکوب معترضان اقلیم کردستان عراق

آکام نیوز:دبیر کل «عصائب اهل الحق» از سرکوب معترضان اقلیم کر...
تیمور مصطفایی و تشریح تاکتیک اتکا به آمریکا توسط حزب منحله دمکرات کردستان تیمور مصطفایی و تشریح تاکتیک اتکا به آمریکا توسط حزب منحله دمکرات کردستان

آکام نیوز:هنوز یک هفته ای از اعلام استراتژی نوین امنیت ملی آ...

کاریکاتور

یادداشت

سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر

آکام نیوز:سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنان خستگی‌ناپذیر در حال...
اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد

آکام نیوز:به اعتقاد پژوهشگر عراقی،بحران اقتصادی و امنیتی می¬...
"به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"! "به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"!

آکام نیوز:مهرنوش موسوی از اعضای پیشین گروهک کومله و حزب دمکر...
افشای فساد اخلاقی در اردوگاه گروهک کومله با ذکر چند نام بصورت اختصاصی در آکام نیوز افشای فساد اخلاقی در اردوگاه گروهک کومله با ذکر چند نام بصورت اختصاصی در آکام نیوز

آکام نیوز/اختصاصی:یکی از مسائل بغرنج در اردوگاه گروهک تروریس...
کارنامه سیاه کومله و دمکرات،از خدمت به رژیم بعث عراق تا خدمت به رژیم آل سقوط! کارنامه سیاه کومله و دمکرات،از خدمت به رژیم بعث عراق تا خدمت به رژیم آل سقوط!

آکام نیوز:{نادر کیانی-خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای...
راسان و دستاوردهای آن برای تروریستهای حزب منحله دمکرات کردستان ایران راسان و دستاوردهای آن برای تروریستهای حزب منحله دمکرات کردستان ایران

آکام نیوز:راسان در فرهنگ لغت ماموستا هژار موکریانی بە معنی د...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها