۱۳۹۶ چهارشنبه ۶ ارديبهشت ساعت 1:41 AM

عکس روز

22 بهمن در شهرهای کردستان ایران

نظرسنجی

آخرین اخبار
پ ک ک :رفراندوم در اقلیم کردستان عراق تاکتیک مسعود بارزانی برای فرار از مشکلات تلقی می شود
شعارهای ترامپ و رویا پردازی اپوزیسیون
اوضاع متشنج تشکیلات حزب منحله دمکرات در اروپا
وفای به عهد در حزب منحله دمکرات، سعدی محمدی و کاوه بهرامی
تغییر ساختار حزب منحله دمکرات؛توطئه هجری یا طرحی اساسی
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری
کرمانج ‌های خراسان هدف جدید گروهک تجزیه طلب پژاک+کورده کرمانجه کانی خوراسان ئامانجی نوی تاقمی تیروریست و جیایی خوازی پژاک
احزاب تجزیه طلب دمکرات،اتحاد پیشکش؛لطفا همدیگر را قتل و عام نکنید!!!+لایه نه جیایی خواز و ئاژاوه گیره کانی دیموکرات،یه کگرتنه وه پیشکه شتان بی زه حمه ت یه کتری قه‌راچۆ و له ناو مه به ن !!!
بازخوانی بمب‌گذاری سلطنت طلبان در شیراز
اختلاف‌افکنی بین کشورهای مسلمان به سبک BBC+ناکۆکی و ئاژاوه نانه وه له نیوان ولاته موسلمانه کان به شیوازی BBC

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 8816 کد مطلب: 270  
بازی عبدالله مهتدی سرکرده کومله با مهره های سوخته کومله عمر ایلخانی زاده

عبدالله مهتدی همچنان به دنبال سوء استفاده از یاران نزدیک خود

آکام نیوز
گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله از سال 1379 تا کنون چهار انشعاب را از سر گذرانیده است،انشعاباتی که همگی به دلیل خوی قدرت طلبی،ریاست طلبی و جاه طلبی سرکردگان ناراضی داخلی این گروه روی داده است،گروهک کومله دیگر همان کومله ای نیست که فقط یک نام داشت،کومله تقسیم شد و شقه شقه شده و با نامهای گوناگون و سرکردگان مختلف امروزه به اسباب خنده مردم کردستان تبدیل شده اند.
۱۳۹۲ شنبه ۲۷ مهر ساعت 08:54

کومله هایی با نامهای؛ کومله سازمان کردستان حزب کمونیست ایران،به سرکردگی سید ابراهیم علیزاده،کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران به سرکردگی عبدالله مهتدی،کومله زحمتکشان کردستان به سرکردگی عمر ایلخانی زاده،کومله حزب سوسیال دمکرات کردستان به سرکردگی عبدالله کهنه پوشی،کومله فراکسیون سوسیالیستی به سرکردگی محمد امین حسامی،ساعد وطندوست و جعفر امین زاده و... کومله بعدی نیز احتمالا تا سال آینده کار خود را شروع خواهد کرد!

اما در این میان فرصت طلب ترین،سوء استفاده گر ترین،جاه طلب ترین و تجزیه طلب ترین سرکرده کومله،عبدالله مهتدی می باشد. مهتدی و گروه تروریستی اش موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران! عبدالله مهتدی در این میان و بعد از گذشت سالها،همچنان به دنبال سوء استفاده از حتی افراد خودش است!

افرادی که اخبار مربوط به گروههای اپوزیسیون کردی را تعقیب می کنند،در جریان هستند که چند ماه قبل،یکی از شاخه های کومله موسوم به کومله زحمتکشان کردستان به سرکردگی عمر ایلخانی زاده با بحران داخلی و انشعاب روبرو گردید. گروهی که خود بتازگی از کومله مهتدی انشعاب کرده بودند،این بار رنگ انشعاب دامان خود این گروه تازه تاسیس را نیز گرفت!

اما در این میان عبدالله مهتدی که کومله ایلخانی زاده را همچنان متعلق به خودش می دانست با طرح ریزی توطئه و نقشه ای از پیش طراحی شده،با همدستی تعدادی از اعضای کمیته مرکزی کومله رقیبش یعنی کومله عمر ایلخانی زاده،اردوگاه این گروه را با بحران مواجه ساخت و در کودتایی آرام و با تحریک تعدادی از اعضای کمیته مرکزی کومله ایلخانی زاده،توانست به هدف خود برسد و زمینه انشعاب دیگری را در کومله فراهم سازد و به این ترتیب تعداد نیروهای خود را افزایش دهد.

زمانی که عبدالله مهتدی سرکرده تروریست و تجزیه طلب کومله با بخشی از اعضای کمیته مرکزی کومله عمر ایلخانی زاده برای کودتا و انشعابشان از این گروه، وارد مذاکره و گفتگو شد،به دنبال سوء استفاده از این افراد برآمد.او دنبال آن بود تا کومله عمر ایلخانی زاده را یکدست و تماما مال خود کند.

عبدالله مهتدی سرکرده کومله جنگ طلب و تجزیه طلب، بعد از 2 سال تلاش و کوشش تنها توانست سر بخشی از تشکیلات کومله عمر ایلخانی زاده را کلاه بگذارد و با عوام فریبی،دادن وعده های پوچ و توخالی و همچنین وعده دادن پست،مسئولیت،مقام و کمیته مرکزی تعدادی از افراد فریب خورده کومله ایلخانی زاده را جذب خود کرد.

این جماعت اندک از کومله عمرایلخانی زاده موسوم به کومله زحمتکشان کردستان،انشعاب کرده و جدا شدند و بصورت رسمی پیوستن خود را به کومله تجزیه طلب و جنگ طلب عبدالله مهتدی، اعلام کردند.پس از مدتی که این جماعت به کومله مهتدی موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران،پیوستند متوجه شدند که سر آنها کلاه بزرگ و گشادی گذاشته شده است و عبدالله مهتدی فرصت طلب نه تنها به وعده هایی که قبل از انشعاب آنها از کومله ایلخانی زاده داده بود عمل نکرده،بلکه در محافل و مجالس خصوصی پشت سر آنها حرف هم می زند!

وقتی این جماعت فریب خورده که زمانی در کومله ایلخانی زاده صاحب منزل و جایگاهی برای خود بودند و به قول معروف هر کدام از این افراد در آن کومله برای خودشان کسی بودند و همگی حتی عضو کمیته مرکزی بودند،اوضاع را چنین دیدند و متوجه شدند که مهتدی سر آنها کلاه گذاشته و مهتدی زمانی برای آنها ارزش قائل بود تا انشعاب را انجام دادند و نیروهایشان را به کومله مهتدی تقدیم کردند و دیگر برای مهتدی مهره سوخته محسوب می شوند،همگی این افراد به فکر افتادند تا دیر نشده کاری بکنند.

این افراد یعنی؛ بهرام رضایی معروف به بهرام ره ش، احمد باب،جمیل امینی مشهور به صباح ماموخ و جلال ناوه و همچنین تعدادی دیگر در منزل شخصی عثمان خلیلی واقع در شهر " کلن " کشور آلمان دور هم جمع شده و جلسه ای را برگزار کردند و راجع به این رویدادها، به بحث و گفتگو پرداخته و موضوع را بررسی کردند.

عبدالله مهتدی قرار بود که به این افراد پست عضویت در کمیته مرکزی که یکی از پست های کلیدی در سطح رهبری می باشد را هدیه کند که از این وعده خود سرباز شد و به همین دلیل افرادی که نام برده شدند و افراد دیگر فریب خورده به دنبال این هستند تا مسیر گفتگو با عمر ایلخانی زاده سرکرده کومله ای که از آن جدا شده و انشعاب کرده بودند را همواره کرده و شروع کنند، چرا که انتظاراتشان از عبدالله مهتدی سرکرده تجزیه طلب کومله برآورده نشده است.

" جلال ناوه " در جلسه کلن آلمان گفته بود که " این رنگین کمان است و واقعا آن چیزی که ما فکر می کردیم نیست".  اما در آنسوی میدان عبدالله مهتدی همچنان دنبال آن است تا از این افراد به نفع اهداف و برنامه های خود استفاده کند.

گفته می شود که " بهرام رضایی" که سردسته انشعابیون بود در حالت مستی گفته است" تا من زنده هستم،مخالف عبدالله مهتدی و عمر ایلخانی زاده هستم و حق خودمان را از آنها خواهم گرفت و هر دویشان را می کشم". بهرام رضایی که فریب عبدالله مهتدی فرصت طلب را خورده و سالها به عمر ایلخانی زاده خیانت می کرد و قبل از کودتا و انشعابش از کومله عمر، برای مهتدی جاسوسی می کرد،برنامه های خود را دنبال می کند.

عبدالله مهتدی این افراد را تحریک کرد تا از کومله جدا شوند و وقتی موفق به این کار شد و به قول معروف آبها از آسیاب افتاد و به هدفش رسید،دیگر این افراد برای او مهره سوخته شدند و کارایی قبل از انشعاب را برایش ندارند. این افراد همگی در کومله عمر ایلخانی زاده عضو کمیته مرکزی بودند.

حال در اینجا این سوال مطرح می گردد؛

آیا با این وضعیت می شود باز هم به شخصی همچون عبدالله مهتدی اعتماد کرد؟! آیا می شود با مهتدی با این سوابق،کنار آمد؟! و یا اینکه عبدالله مهتدی به دنبال منافع خودش است.

مهتدی به همان شکلی که سر این افراد که حتی از یاران نزدیک خودش بودند و سالها با او در یک سنگر فعالیت می کردند، کلاه گذاشت، سر جریان فتنه و علیرضا نوری زاده را هم کلاه گذاشت و با گرفتن امتیازات ویژه مادی و... از آنها استفاده کرده می کند.

بطور مثال در طول هفته در تلویزیون کومله مهتدی " روژهه لات " برنامه ای را بنام " پنجره ای رو به خانه پدری " بطور اختصاصی به علیرضا نوری زاده افسر سازمان جاسوسی امریکا، سیا و همچنین موساد اسرائیل و انگلیس داده و در اختیار وی گذاشته تا در قبال آن علیرضا نوری زاده به وی امتیازات ویژه ای را بدهد.

با تمام این تفاسیر به نظر شما " آیا می توان به عبدالله مهتدی اعتماد کرد؟!"کامران حمزه از المان : ببینید واقعاسر بهرام کلاه رفته،و حالا متوجه شده است.ولی تا جایی که من اطلاع دارام اختلافات در حزب مهتدی درست شده و امکان جناح بندی و دسته گری در اینده نزدیک وجود دارد.
مرتضێ از هلند. : بعد از اینکه بهرام دوباره شروع به محفل بازی و‌ تهدید کرده، مهتدی این مدت که پولهای زیادی دریافت کرده طبق خبرهای که دارم 5000 دولاربه بهرام داده که برای مدتی بهرام ارام کند.چون بهرام توسط زنش پروین از خانه بیرون رانده شده بود و هیج سر پناهی نداشت.و مهتدی از این فرصت استفاده کرده و این مبلغ را به او داده که بتواند جلوی تبلیغات این شغال را بگیرد تا بتواندبرای مدت د کلاه بگذارد.و در کنفرانس پیش رو بهرام آرام و ساکت باشد. پاسخ آکام نیوز:با تشکر و قدردانی از شما خواننده عزیز و گرامی که با آکام نیوز در ارتباط بودید خواننده عزیز بار کج هیچ وقت به مقصد نمیرسد تازه اینهایی که می بینید و می شنوید اول ماجراست به قول معروف جوجه رااخر پاییز می شمارند.عبدلله مهتدی حالا حالا ها باید پاسخگوی اعمالش باشد .ما خیلی خوشحال می شویم از اینکه همیشه با ما در ارتباط باشید.با تشکر از شما خواننده گرامی
جمال از مریوان : مهتدی نمیدانم میخاد بااین کارش خودرا به کجا برساند به ما میگه متحد وباهم برادرباشید اما خودش زیرابی میزنه چطور برادر منو به کشتن داد قرار بود برای ماهم خبر بگیره اما چی شد همش کار خودت بود الان5سال میگذره نتونست بهمون بگید
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

پ ک ک :رفراندوم در اقلیم کردستان عراق تاکتیک مسعود بارزانی برای فرار از مشکلات تلقی می شود پ ک ک :رفراندوم در اقلیم کردستان عراق تاکتیک مسعود بارزانی برای فرار از مشکلات تلقی می شود

آکام نیوز:پ ک ک سیاست های بارزانی را نابخردانه عنوان داشت و ...
شعارهای ترامپ و رویا پردازی اپوزیسیون شعارهای ترامپ و رویا پردازی اپوزیسیون

آکام نیوز:سال ۲۰۰۳ زمانی که آمریکا به عراق حمله کرد و رژیم ب...
اوضاع متشنج تشکیلات حزب منحله دمکرات در اروپا اوضاع متشنج تشکیلات حزب منحله دمکرات در اروپا

آکام نیوز:در چند روز اخیر که حزب منحله دمکرات “حدکا”در حال ب...
وفای به عهد در حزب منحله دمکرات، سعدی محمدی و کاوه بهرامی وفای به عهد در حزب منحله دمکرات، سعدی محمدی و کاوه بهرامی

آکام نیوز:در تاریخ حزب منحله دمکرات از گذشته تا بحال،بحث نار...
تغییر ساختار حزب منحله دمکرات؛توطئه هجری یا طرحی اساسی تغییر ساختار حزب منحله دمکرات؛توطئه هجری یا طرحی اساسی

آکام نیوز:طرح تغییر ساختار حزب منحله و تروریستی دمکرات کردست...

کاریکاتور

یادداشت

یادی از ملامصطفی و ادریس بارزانی،مردی که می‌گفت؛«هرجا یک کُرد هست، آنجا ایران است» یادی از ملامصطفی و ادریس بارزانی،مردی که می‌گفت؛«هرجا یک کُرد هست، آنجا ایران است»

آکام نیوز-احسان هوشمند:«ملامصطفی بارزانی یکی از رهبران سیاسی...
حمله تند سیامند معینی رئیس مشترک فرقه پژاک به بارزانی:بارزانی در خدمت اشغالگران است حمله تند سیامند معینی رئیس مشترک فرقه پژاک به بارزانی:بارزانی در خدمت اشغالگران است

آکام نیوز:رئیس مشترک پژاک سیامند معنی در اظهاراتی تازه به بر...
رازهایی از زندگی شخصی و محرمانه عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله رازهایی از زندگی شخصی و محرمانه عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله

آکام نیوز:ﺑﺎ ﺷﺮﻭﻉ ﺟﻨﮓ ﺳﺮﺩ بین ﺑﻠﻮﮎ ﻏﺮﺏ ﻭ ﺷﺮﻕ،ایران ﻫﻢ ﺷﺎﻫﺪ ف...
از دموکراسی اسلحه تا فرش قرمز برای مزدوران در ایران! از دموکراسی اسلحه تا فرش قرمز برای مزدوران در ایران!

آکام نیوز:این روزها پس از انتخاب دونالد ترامپ در آمریکا خبره...
حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب

آکام نیوز-اختصاصی:مطلع شدیم ارتش سایبری جمهوری اسلامی ایران ...
کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!! کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!!

آکام نیوز:به نقل از سایت خبری هاوری کوردستان:تفسیری کوتاه در...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها