۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين ساعت 5:19 PM

عکس روز

22 بهمن در شهرهای کردستان ایران

نظرسنجی

آخرین اخبار
سیاست دیوار نویسی گروهکهای تروریست کردی!
احداث زندان مخفی توسط تروریستهای حزب منحله آزادی کردستان در منطقه سبیران جهت انجام ضد بشری
اظهارات کادر ارشد گروهک کومله درخصوص انفجار اخیر در مقر دمکرات
اعتراف عضو گروهک کمونیست کارگری درخصوص همکاری دولت عربستان و حزب منحله دمکرات
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
جوابیه"سایت خبری تحلیلی آکام نیوز"به درج مطلبی سراسر کذب و عوام فریبی از سوی بهرام رحمانی تحت عنوان؛معرفی شبکه خبری وزارت اطلاعات و امنیت حکومت جهل و جنایت و ترور اسلامی!
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری
کرمانج ‌های خراسان هدف جدید گروهک تجزیه طلب پژاک+کورده کرمانجه کانی خوراسان ئامانجی نوی تاقمی تیروریست و جیایی خوازی پژاک
احزاب تجزیه طلب دمکرات،اتحاد پیشکش؛لطفا همدیگر را قتل و عام نکنید!!!+لایه نه جیایی خواز و ئاژاوه گیره کانی دیموکرات،یه کگرتنه وه پیشکه شتان بی زه حمه ت یه کتری قه‌راچۆ و له ناو مه به ن !!!
بازخوانی بمب‌گذاری سلطنت طلبان در شیراز
اختلاف‌افکنی بین کشورهای مسلمان به سبک BBC+ناکۆکی و ئاژاوه نانه وه له نیوان ولاته موسلمانه کان به شیوازی BBC

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 8766 کد مطلب: 270  
بازی عبدالله مهتدی سرکرده کومله با مهره های سوخته کومله عمر ایلخانی زاده

عبدالله مهتدی همچنان به دنبال سوء استفاده از یاران نزدیک خود

آکام نیوز
گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله از سال 1379 تا کنون چهار انشعاب را از سر گذرانیده است،انشعاباتی که همگی به دلیل خوی قدرت طلبی،ریاست طلبی و جاه طلبی سرکردگان ناراضی داخلی این گروه روی داده است،گروهک کومله دیگر همان کومله ای نیست که فقط یک نام داشت،کومله تقسیم شد و شقه شقه شده و با نامهای گوناگون و سرکردگان مختلف امروزه به اسباب خنده مردم کردستان تبدیل شده اند.
۱۳۹۲ شنبه ۲۷ مهر ساعت 08:54

کومله هایی با نامهای؛ کومله سازمان کردستان حزب کمونیست ایران،به سرکردگی سید ابراهیم علیزاده،کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران به سرکردگی عبدالله مهتدی،کومله زحمتکشان کردستان به سرکردگی عمر ایلخانی زاده،کومله حزب سوسیال دمکرات کردستان به سرکردگی عبدالله کهنه پوشی،کومله فراکسیون سوسیالیستی به سرکردگی محمد امین حسامی،ساعد وطندوست و جعفر امین زاده و... کومله بعدی نیز احتمالا تا سال آینده کار خود را شروع خواهد کرد!

اما در این میان فرصت طلب ترین،سوء استفاده گر ترین،جاه طلب ترین و تجزیه طلب ترین سرکرده کومله،عبدالله مهتدی می باشد. مهتدی و گروه تروریستی اش موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران! عبدالله مهتدی در این میان و بعد از گذشت سالها،همچنان به دنبال سوء استفاده از حتی افراد خودش است!

افرادی که اخبار مربوط به گروههای اپوزیسیون کردی را تعقیب می کنند،در جریان هستند که چند ماه قبل،یکی از شاخه های کومله موسوم به کومله زحمتکشان کردستان به سرکردگی عمر ایلخانی زاده با بحران داخلی و انشعاب روبرو گردید. گروهی که خود بتازگی از کومله مهتدی انشعاب کرده بودند،این بار رنگ انشعاب دامان خود این گروه تازه تاسیس را نیز گرفت!

اما در این میان عبدالله مهتدی که کومله ایلخانی زاده را همچنان متعلق به خودش می دانست با طرح ریزی توطئه و نقشه ای از پیش طراحی شده،با همدستی تعدادی از اعضای کمیته مرکزی کومله رقیبش یعنی کومله عمر ایلخانی زاده،اردوگاه این گروه را با بحران مواجه ساخت و در کودتایی آرام و با تحریک تعدادی از اعضای کمیته مرکزی کومله ایلخانی زاده،توانست به هدف خود برسد و زمینه انشعاب دیگری را در کومله فراهم سازد و به این ترتیب تعداد نیروهای خود را افزایش دهد.

زمانی که عبدالله مهتدی سرکرده تروریست و تجزیه طلب کومله با بخشی از اعضای کمیته مرکزی کومله عمر ایلخانی زاده برای کودتا و انشعابشان از این گروه، وارد مذاکره و گفتگو شد،به دنبال سوء استفاده از این افراد برآمد.او دنبال آن بود تا کومله عمر ایلخانی زاده را یکدست و تماما مال خود کند.

عبدالله مهتدی سرکرده کومله جنگ طلب و تجزیه طلب، بعد از 2 سال تلاش و کوشش تنها توانست سر بخشی از تشکیلات کومله عمر ایلخانی زاده را کلاه بگذارد و با عوام فریبی،دادن وعده های پوچ و توخالی و همچنین وعده دادن پست،مسئولیت،مقام و کمیته مرکزی تعدادی از افراد فریب خورده کومله ایلخانی زاده را جذب خود کرد.

این جماعت اندک از کومله عمرایلخانی زاده موسوم به کومله زحمتکشان کردستان،انشعاب کرده و جدا شدند و بصورت رسمی پیوستن خود را به کومله تجزیه طلب و جنگ طلب عبدالله مهتدی، اعلام کردند.پس از مدتی که این جماعت به کومله مهتدی موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران،پیوستند متوجه شدند که سر آنها کلاه بزرگ و گشادی گذاشته شده است و عبدالله مهتدی فرصت طلب نه تنها به وعده هایی که قبل از انشعاب آنها از کومله ایلخانی زاده داده بود عمل نکرده،بلکه در محافل و مجالس خصوصی پشت سر آنها حرف هم می زند!

وقتی این جماعت فریب خورده که زمانی در کومله ایلخانی زاده صاحب منزل و جایگاهی برای خود بودند و به قول معروف هر کدام از این افراد در آن کومله برای خودشان کسی بودند و همگی حتی عضو کمیته مرکزی بودند،اوضاع را چنین دیدند و متوجه شدند که مهتدی سر آنها کلاه گذاشته و مهتدی زمانی برای آنها ارزش قائل بود تا انشعاب را انجام دادند و نیروهایشان را به کومله مهتدی تقدیم کردند و دیگر برای مهتدی مهره سوخته محسوب می شوند،همگی این افراد به فکر افتادند تا دیر نشده کاری بکنند.

این افراد یعنی؛ بهرام رضایی معروف به بهرام ره ش، احمد باب،جمیل امینی مشهور به صباح ماموخ و جلال ناوه و همچنین تعدادی دیگر در منزل شخصی عثمان خلیلی واقع در شهر " کلن " کشور آلمان دور هم جمع شده و جلسه ای را برگزار کردند و راجع به این رویدادها، به بحث و گفتگو پرداخته و موضوع را بررسی کردند.

عبدالله مهتدی قرار بود که به این افراد پست عضویت در کمیته مرکزی که یکی از پست های کلیدی در سطح رهبری می باشد را هدیه کند که از این وعده خود سرباز شد و به همین دلیل افرادی که نام برده شدند و افراد دیگر فریب خورده به دنبال این هستند تا مسیر گفتگو با عمر ایلخانی زاده سرکرده کومله ای که از آن جدا شده و انشعاب کرده بودند را همواره کرده و شروع کنند، چرا که انتظاراتشان از عبدالله مهتدی سرکرده تجزیه طلب کومله برآورده نشده است.

" جلال ناوه " در جلسه کلن آلمان گفته بود که " این رنگین کمان است و واقعا آن چیزی که ما فکر می کردیم نیست".  اما در آنسوی میدان عبدالله مهتدی همچنان دنبال آن است تا از این افراد به نفع اهداف و برنامه های خود استفاده کند.

گفته می شود که " بهرام رضایی" که سردسته انشعابیون بود در حالت مستی گفته است" تا من زنده هستم،مخالف عبدالله مهتدی و عمر ایلخانی زاده هستم و حق خودمان را از آنها خواهم گرفت و هر دویشان را می کشم". بهرام رضایی که فریب عبدالله مهتدی فرصت طلب را خورده و سالها به عمر ایلخانی زاده خیانت می کرد و قبل از کودتا و انشعابش از کومله عمر، برای مهتدی جاسوسی می کرد،برنامه های خود را دنبال می کند.

عبدالله مهتدی این افراد را تحریک کرد تا از کومله جدا شوند و وقتی موفق به این کار شد و به قول معروف آبها از آسیاب افتاد و به هدفش رسید،دیگر این افراد برای او مهره سوخته شدند و کارایی قبل از انشعاب را برایش ندارند. این افراد همگی در کومله عمر ایلخانی زاده عضو کمیته مرکزی بودند.

حال در اینجا این سوال مطرح می گردد؛

آیا با این وضعیت می شود باز هم به شخصی همچون عبدالله مهتدی اعتماد کرد؟! آیا می شود با مهتدی با این سوابق،کنار آمد؟! و یا اینکه عبدالله مهتدی به دنبال منافع خودش است.

مهتدی به همان شکلی که سر این افراد که حتی از یاران نزدیک خودش بودند و سالها با او در یک سنگر فعالیت می کردند، کلاه گذاشت، سر جریان فتنه و علیرضا نوری زاده را هم کلاه گذاشت و با گرفتن امتیازات ویژه مادی و... از آنها استفاده کرده می کند.

بطور مثال در طول هفته در تلویزیون کومله مهتدی " روژهه لات " برنامه ای را بنام " پنجره ای رو به خانه پدری " بطور اختصاصی به علیرضا نوری زاده افسر سازمان جاسوسی امریکا، سیا و همچنین موساد اسرائیل و انگلیس داده و در اختیار وی گذاشته تا در قبال آن علیرضا نوری زاده به وی امتیازات ویژه ای را بدهد.

با تمام این تفاسیر به نظر شما " آیا می توان به عبدالله مهتدی اعتماد کرد؟!"کامران حمزه از المان : ببینید واقعاسر بهرام کلاه رفته،و حالا متوجه شده است.ولی تا جایی که من اطلاع دارام اختلافات در حزب مهتدی درست شده و امکان جناح بندی و دسته گری در اینده نزدیک وجود دارد.
مرتضێ از هلند. : بعد از اینکه بهرام دوباره شروع به محفل بازی و‌ تهدید کرده، مهتدی این مدت که پولهای زیادی دریافت کرده طبق خبرهای که دارم 5000 دولاربه بهرام داده که برای مدتی بهرام ارام کند.چون بهرام توسط زنش پروین از خانه بیرون رانده شده بود و هیج سر پناهی نداشت.و مهتدی از این فرصت استفاده کرده و این مبلغ را به او داده که بتواند جلوی تبلیغات این شغال را بگیرد تا بتواندبرای مدت د کلاه بگذارد.و در کنفرانس پیش رو بهرام آرام و ساکت باشد. پاسخ آکام نیوز:با تشکر و قدردانی از شما خواننده عزیز و گرامی که با آکام نیوز در ارتباط بودید خواننده عزیز بار کج هیچ وقت به مقصد نمیرسد تازه اینهایی که می بینید و می شنوید اول ماجراست به قول معروف جوجه رااخر پاییز می شمارند.عبدلله مهتدی حالا حالا ها باید پاسخگوی اعمالش باشد .ما خیلی خوشحال می شویم از اینکه همیشه با ما در ارتباط باشید.با تشکر از شما خواننده گرامی
جمال از مریوان : مهتدی نمیدانم میخاد بااین کارش خودرا به کجا برساند به ما میگه متحد وباهم برادرباشید اما خودش زیرابی میزنه چطور برادر منو به کشتن داد قرار بود برای ماهم خبر بگیره اما چی شد همش کار خودت بود الان5سال میگذره نتونست بهمون بگید
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

سیاست دیوار نویسی گروهکهای تروریست کردی! سیاست دیوار نویسی گروهکهای تروریست کردی!

آکام نیوز:{نامه رسیده توسط یکی از شهروندان کرد ایرانی}:یکی ا...
احداث زندان مخفی توسط تروریستهای حزب منحله آزادی کردستان در منطقه سبیران جهت انجام ضد بشری احداث زندان مخفی توسط تروریستهای حزب منحله آزادی کردستان در منطقه سبیران جهت انجام ضد بشری

آکام نیوز:بنابه اخبار رسیده از گروهک تروریستی موسوم به حزب آ...
اظهارات کادر ارشد گروهک کومله درخصوص انفجار اخیر در مقر دمکرات اظهارات کادر ارشد گروهک کومله درخصوص انفجار اخیر در مقر دمکرات

آکام نیوز:بیژن قبادی (کادر ارشد کومله- جناح عبدالله مهتدی) د...
اعتراف عضو گروهک کمونیست کارگری درخصوص همکاری دولت عربستان و حزب منحله دمکرات اعتراف عضو گروهک کمونیست کارگری درخصوص همکاری دولت عربستان و حزب منحله دمکرات

آکام نیوز:آذر مدرسی (عضو کمیته مرکزی حزب کمونیست کارگری ایرا...

کاریکاتور

یادداشت

حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب

آکام نیوز-اختصاصی:مطلع شدیم ارتش سایبری جمهوری اسلامی ایران ...
کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!! کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!!

آکام نیوز:به نقل از سایت خبری هاوری کوردستان:تفسیری کوتاه در...
برخورد بسیار سختی از سوی جمهوری اسلامی ایران با گروهکهای ضد انقلاب انجام می شود برخورد بسیار سختی از سوی جمهوری اسلامی ایران با گروهکهای ضد انقلاب انجام می شود

آکام نیوز:فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گف...
ملابختیار:هیچ‌یک از کشورها منافع خود را قربانی دوستی با مللی چون کُردها نمی‌کنند ملابختیار:هیچ‌یک از کشورها منافع خود را قربانی دوستی با مللی چون کُردها نمی‌کنند

آکام نیوز:ملابختیار مسئول امور اجرایی دفتر سیاسی اتحادیه‌ می...
جنگ روانی ضدانقلاب خللی در اراده پولادین رزمندگان سپاه اسلام وارد نمی کند جنگ روانی ضدانقلاب خللی در اراده پولادین رزمندگان سپاه اسلام وارد نمی کند

آکام نیوز:برف سنگینی روی زمین بود و سوز سرما تا مغز اسخوان آ...
باور و اعتقاد و حرکتی که قربانی پراگماتیسم گروهی شد باور و اعتقاد و حرکتی که قربانی پراگماتیسم گروهی شد

آکام نیوز:چند روز پیش خبری کوتاه به سرعت در شبکه های اجتماعی...
خبرفوری/بحران جدی در اردوگاه گروهک تروریستی دمکرات بر سر انتخاب مصطفی مولودی خبرفوری/بحران جدی در اردوگاه گروهک تروریستی دمکرات بر سر انتخاب مصطفی مولودی

آکام نیوز-اختصاصی:برابر اخبار و گزارشات دریافتی از شمال عراق...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها