۱۳۹۶ سه شنبه ۵ ارديبهشت ساعت 1:57 PM

عکس روز

22 بهمن در شهرهای کردستان ایران

نظرسنجی

آخرین اخبار
پ ک ک :رفراندوم در اقلیم کردستان عراق تاکتیک مسعود بارزانی برای فرار از مشکلات تلقی می شود
شعارهای ترامپ و رویا پردازی اپوزیسیون
اوضاع متشنج تشکیلات حزب منحله دمکرات در اروپا
وفای به عهد در حزب منحله دمکرات، سعدی محمدی و کاوه بهرامی
تغییر ساختار حزب منحله دمکرات؛توطئه هجری یا طرحی اساسی
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری
کرمانج ‌های خراسان هدف جدید گروهک تجزیه طلب پژاک+کورده کرمانجه کانی خوراسان ئامانجی نوی تاقمی تیروریست و جیایی خوازی پژاک
احزاب تجزیه طلب دمکرات،اتحاد پیشکش؛لطفا همدیگر را قتل و عام نکنید!!!+لایه نه جیایی خواز و ئاژاوه گیره کانی دیموکرات،یه کگرتنه وه پیشکه شتان بی زه حمه ت یه کتری قه‌راچۆ و له ناو مه به ن !!!
بازخوانی بمب‌گذاری سلطنت طلبان در شیراز
اختلاف‌افکنی بین کشورهای مسلمان به سبک BBC+ناکۆکی و ئاژاوه نانه وه له نیوان ولاته موسلمانه کان به شیوازی BBC

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2098 کد مطلب: 3413  
حضور رئیس اقلیم کردستان عراق در جمع تروریستها؛

مسعود بارزانی با حضور صمیمانه در جمع پیشمرگان گروهکهای تروریست کرد ایرانی به هشدارهای ایران دهن کجی کرد+تصاویر

هاوری کوردستان
آکام نیوز-به نقل از سایت هاوری/نادر کیانی:بارها و بارها از لزوم برخورد عملی جمهوری اسلامی ایران با گروهکهای تروریست کردی در شمال عراق،سخن گفته شده و به مسئولان هشدار داده شده که فریب عوام فریبی ها و دوستی های رسانه ای و خاله خرسه مقامات اقلیم کردستان عراق را نخورند و بجای تهدید گروهکهای تروریست کردی،عملا به اردوگاههای اصلی این مزدوران سعودی،حمله کنند و پاسخ شایسته ای به گستاخی های تروریستها بدهند.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۴ آذر ساعت 15:34

آکام نیوز-به نقل از سایت هاوری/نادر کیانی:بارها و بارها از لزوم برخورد عملی جمهوری اسلامی ایران با گروهکهای تروریست کردی در شمال عراق،سخن گفته شده و به مسئولان هشدار داده شده که فریب عوام فریبی ها و دوستی های رسانه ای و خاله خرسه مقامات اقلیم کردستان عراق را نخورند و بجای تهدید گروهکهای تروریست کردی،عملا به اردوگاههای اصلی این مزدوران سعودی،حمله کنند و پاسخ شایسته ای به گستاخی های تروریستها بدهند.

پیش از این نیز هشدار داده شده بود که مقامات اقلیم کردستان عراق و در راس آنها مسعود بارزانی،نقش اصلی را در دادن مجوز حمله گروهکهای ضد انقلاب به خاک کشورمان،ایفا می کنند.

اکنون و پس از گذشت تنها چند روز از بازگشت هیئت اقلیم کردستان عراق از تهران به شمال عراق،و با وجود وعده های مکرر توخالی مقامات اقلیم کردستان عراق مبنی بر جلوگیری کردن از اقدامات مسلحانه گروهکهای ضد انقلاب،متاسفانه مسعود بارزانی با حضور در بین پیشمرگان گروهکهای تروریست کردی بخصوص حزب منحله و جنایتکار آزادی کردستان به سرکردگی حسین یزدان پناه،نشان داد که اولویت اول اقلیم کردستان،گروهکهای تروریست کردی است و اینگونه به هشدارهای جمهوری اسلامی ایران،دهن کجی کرد!

مسعود بارزانی تنها چند روز پس از حضور هیئت اقلیم کردستان عراق،در جمع اعضای تروریست{پاک} حاضر شد و بشدت به این گروهک و دیگر گروهکهای ضد انقلاب ابراز محبت کرده و نقش آنها را در به اصطلاح مبارزاتشان بر علیه جمهوری اسلامی ایران ستود!

نگارنده بارها و بارها هشدار داده بود دوستی عمیقی بین گروهکهای کردی با مسعود بارزانی برقرار است و نباید فریب تذکرات رسانه ای و فریبکارانه مقامات اقلیم به گروهکها را خورد.

چرا که بخش عظیمی از بودجه این گروهکهایی که دستشان به خون ملت ایران آلوده است توسط همین اقلیم کردستان عراق و متحد نزدیکش عربستان سعودی پرداخت می شود.

هم اکنون نیز سرکردگان همه گروهکها و سازمان های ناسیونالیست کرد ایرانی،در رویای اقلیم کردستان و موقعیتی مشابه مسعود بارزانی و رهبران اتحاد میهنی کردستان به سر می‌برند

اینکه مسعود بارزانی،رهبران اتحادیه میهنی کردستان و بورژوازی اقلیم کردستان عراق از خیر سری آمریکا و همدستی با دولت عراق به نان و نوایی رسیده اند،دیگر نوبت آنها هم رسیده است و شاید یکی از آنها بتوانند این موقعیت را به نفع خود بدست آورند و میخ خود را بیشتر به کرسی قدرت بکوبند،برای مهتدی و علیزاده سران کومله و مصطفی هجری سرکرده دمکرات،هم مهم است که در این بازی برنده شوند و بعدا این دو راحت تر می توانند حباب همدیگر را بترکانند . 

اگر امروز سران حزب دمکرات کردستان عراق از طریق چپاول و غارت دسترنج کارگران و زحمتکشان مردم محروم اقلیم کردستان و عراق به سرمایه های میلیاردی رسیده اند،آیا این بدان معنا نیست که گروهکهای کردی هم در فکر هم نشینی با هم قدرتی همچون اقلیم باشند؟ !

سیاستهای یک بام و دو هوای مقامات کردستان عراق هم که دیگر تکراری شده است.

ملابختیار رئیس هیئت اجرایی دفتر سیاسی اتحادیه میهنی کردستان عراق از طرفی دست دوستی با ایران داد و چند روز بعد از بازگشت از تهران به سلیمانیه،در استودیوی رادیو اتحادیه میهنی کردستان عراق(گه لی کوردستان)حضور یافت و به جمهوری اسلامی ایران توهین کرد!

البته اخباری شنیده می شود مبنی بر آنکه اقلیم کردستان عراق از گروهکهای تروریست کرد ایرانی بعنوان اهرم فشاری بر علیه جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران و کردهای کشورمان استفاده می کنند و در این بین نیز نباید از نقش کنسولگری عربستان سعودی هم غافل ماند.

باز هم تاکید می شود تنها چند روز پس از ابراز وفاداری اقلیم کردستان به ایران،مسعود بارزانی در جمع چته های گروهکهای تروریست کردی حاضر شد و با آنها تجدید پیمان کرد و سخنانی کاملا ضد ایرانی نیز بیان کرد.

پس با این اوصاف آیا وقت آن فرا نرسیده تا بجای تکرار هشدارهایی که فایده ای نداشته عملا وارد عمل شویم و درس خوبی به مقامات اقلیم کردستان عراق و بخصوص گروهکهای تروریست کردی داده و اردوگاههایشان را به گورستان آنها تبدیل کنیم؟!

همین چند روز پیش بود که دو تن از شهروندان مظلوم اشنویه توسط یاغی های کومله و دمکرات ترور شدند و دهها شهروند دیگر کردستان نیز در هفته های اخیر توسط همین تروریستهای اجیر شده به شهادت رسیده اند.

دیگر وقت عملی کردن تهدیدهاست،مسعود بارزانی با حضور در جمع تروریستها،پاسخ خود را داده است!

باید این حقیقت را قبول کنیم که مقامات کنونی اقلیم کردستان هیچوقت به دوستان صمیمی خودشان در گروهکهای کردی،پشت نمی کنند و باید این حقیقت را قبول کنیم و خوش خیالی را کنار بگذاریم.

همین امثال نیچروان بارزانی و مسعود بارزانی و ناظم دباغ ها پشت پرده و روی پرده،از حامیان درجه 1 همین گروهکها هستند...

شواهد و قرائن نشان داده و نشان می دهد که بدون تردید،یک نفر از اعضای گروهکهای تروریست کردی جرات نداشته و ندارند بدون چراغ سبز پشت پرده اقلیم کردستان،به خاک ایران حمله کنند.

ادله های موجود حاکی از آن است که مقامات اقلیم کردستان پشت پرده به سران گروهکهای کرد ایرانی اطمینان خاطر داده اند که صحبتهای آنها و تذکراتشان به این گروهکها در فضای سیاسی بیشتر مصلحت سیاسی است و آنها می توانند به عملیاتهایشان ادامه دهند!

مقامات اقلیم به سران گروهکها اعلام کرده اند که آنها بخاطر مصالح سیاسی،در ظاهر و بخاطر ایران،به آنها هشدار می دهند اما آنها می توانند همچنان به فعالیتهای مسلحانه ادامه دهند!!!

جمهوری اسلامی ایران که بارها شاهد نقض توافق نامه امنیتی با اقلیم کردستان از سوی این حکومت منطقه ای بوده و بارها و به کرات دیده که هشدارهای دولت ایران،بی فایده هستند و تذکرات مقامات اقلیم به گروهکها نیز توخالی بوده و فرمالیته هستند،بهتر است واقع بین باشد و جواب خون شهروندان کرد ایرانی را داده و انتقام مردم کردستان ایران و ملت ایران را از تروریستها بگیرد.

تصاویری از دیدار صمیمی همین مقامات بلندپایه اقلیم کردستان عراق که چندی پیش در تهران بودند و در ظاهر به ایران قول های توخالی می دادند و پشت پرده به گروهکهای کردی چراغ سبز می دهند،با عبدالله مهتدی و سران گروهکهای کردی را می بینید؛تصاویر مربوط به چند روز قبل از حضور این هیئت در تهران است!!!

تصاویر مسعود بارزانی در کنار تروریستهای حزب منحله آزادی کردستان هم که خود گویای همه چیز است.

"نادر کیانی/خبرنگار حوزه بین الملل"

www.akamnews.com

telegram.me/akamnews            آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیدناشناس : بارزانی با پشت گرمی به امریکا و عرعرستان و اسرائیل و ترکیه شاخ در اورده وو این همان بارزانی هست وقتی ار ترس صدام وارد ایران شدند مردم ایران نان شبشان را با انها تقسیم کردند و حتا درب خانه هایشان را به انها باز کردند و هر خانواده ای یک یا 2 خانواده را مهمان خود کردند در حالی که همین بارزانی در منطقه عظیمیه کرج نشسته بود و اصلا از جایش تکان نخورد حتا به دیدار ان اواره ها به کردستان نرفت .. بارزانی به دنبال مستحکم کردن سیستم پادشاهی برای خانواده خود هست و به همین خاطر دست به هر دریوزگی زده و خواهد زد ... باز معتقدم تنها را ه دیپلماسی قوی و تحریم بارزانی و تمامی افراد وابسطه به بارزانی و تحریم شرکتهای بارزانی و تقویت روابط سیاسی و تجاری منطقه سلیمانیه که دست مام جلال هست انوقت خواهید دید این بارزانی چطور به مشمش می افته ...
نوشیروان : تاتا تاتای مه سود چقل تاته تیوته، گه رکش هن بوورو، وخت وشوو موو وه رو.
zahra : کسی که خود فروش تروریست نوکر عرعرستان و اسراییل باشه کلاه برادری برایش مهم نیست حرام خورهای جاش
کرمانشانی : هه ر بژی یه کتی سر به رز. هیوه دارم روژی یه کتی سروکی گه شتی حریمی بوو و بنه ماله ری خراو پارتی له ژیر ده س بوو.
احمد کرمانشاهی : احشام تروریست مانند مجاهدین ضدخلق و مزاحمین خواهند شد و با خفت خواری آواره میشن
shaho : باید زود اینو کارو میکردند چون باعث نا امنی هم در خاک عراق شدند و نمیگذارند در عراق سرمایه گذاری و فعالیتهی بازرگانی و تحارتی انجام بگیرند و همه ایرانیان را ترور و کشتن تهدید کرده اند .. هر افرادی که خلاف کار و دوزد . ویا .... باشد کوردستان عراق پناهنده میشود از روی عقل و... نیست پس برای هریم کور دستان هم مایه زحمت و بی بندو باری شدند
ناشناس : انشاءالله همه اشان نابود خواهند شد چون بدون هدف دارن میجنگند آدم کشی و ترور میکنند
مسعود حاتمی : اول از همه حزب دمکرات را باید بیرون بیندازند یا بفرستند پیش اربابانشان در عرعرستان چون در وطن‌فروشی و خیانت دست کمی از مزاحمین خلق ندارند. سالهاست بر سر احراز رتبه بالاتر با هم مسابقه گذاشته‌اند!!!
سهند : دولت مرکزی که عبادی ریئس اش باشد به اندازه یک سر عشیره هم در دولت عراق قدرت ندارد این فرد فقط گوش به فرمان سفارت امریکا و دیگر کشورهای ضد ایران و ایرانی هست و بعدش هم دولت محلی کردستان که بارزانی سر ان باشد وابسته به اسرائیل و امریکا و عرعرستان و ترکیه هست و برای منافع شخصی خودش هیچ وقت گروههای مزدور کردی نه خلع سلاح خواهد کرد نه اخراج و بهترین راه یک دیپلماسی فعال و ممنوع الورود کردن افراد بارزانی به ایران هست حتا تاجرو شرکت هائی که وابسته به بارزانی هستند وبرخورد جدی و بیشتر کردن نیروهای مرزبانی با این موضوع هست وگرنه اش همان اش کاسه همان کاسه ..
مسعود خدابنده : بفرستند شان به آلبانی خوبه
مهدی : سپاس.خوب با کدام قوه قهریه باید جلوی بارزانی گرفته بشه؟
سهند : اقا من نگفتم با قوه قهریه جلو بارزانی گرفته شود وو من گفتم دیپلماسی مثل ممنوع الورود کردن شرکتهائی که وابسته به بارزانی هستند چون به خوبی میدانم نود درصد شرکتهای تجاری اربیل دست خانواده و افراد بارزانی هست و ...
سام : به اميد خدا تحويل شون ميدادن به دولت ايران عالى ميشد
مهدی : بارزانی که دستنشانده و نمک نشناسه،سید جلال طرف ایرانه
hamidreza : ایران چهارتا کشور عربی رو تصرف کرده اینا که عددی نیستن
حمید : اولین کسی که بخواد جلوی این حرومزادها وایسه خودم هستم
مسعود حاتمی : کل کاک بارزانی و پیشمرگه‌هاش و پایین و بالاش اگه سپاه قدس ایران بهش یاری نمی‌رسوند الان اسیر داعش شده بود، داشت برای ابوبکر بغدادی امربری می‌کرد و چایی قند پهلو براش می‌برد😂 کل اقلیم نیم بند کردستان عراق با یه لشگر از ارتش و یه لشگر از سپاه ایران فاتحه‌اش خوانده است. حالا بزارید اقلیم نیم بند کشور بشه بعد بهش بنازید
مدافع حرم : نویسنده محترم نادر جان اقا من یه پیشنهاد دارم چندتا اشنا پیدا کن به من چندتا بمب اتم بدن از داخل عراق کردستان رو بزنم قتل عامشون کنم بعدشم پای اعدامم وایمیستم به مرگ خودم راست میگم
محمد : انقد اين بارزانيهارو بزرگ نكنيد تا ديروز تو باغهاي كرج داشتن ......
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

پ ک ک :رفراندوم در اقلیم کردستان عراق تاکتیک مسعود بارزانی برای فرار از مشکلات تلقی می شود پ ک ک :رفراندوم در اقلیم کردستان عراق تاکتیک مسعود بارزانی برای فرار از مشکلات تلقی می شود

آکام نیوز:پ ک ک سیاست های بارزانی را نابخردانه عنوان داشت و ...
شعارهای ترامپ و رویا پردازی اپوزیسیون شعارهای ترامپ و رویا پردازی اپوزیسیون

آکام نیوز:سال ۲۰۰۳ زمانی که آمریکا به عراق حمله کرد و رژیم ب...
اوضاع متشنج تشکیلات حزب منحله دمکرات در اروپا اوضاع متشنج تشکیلات حزب منحله دمکرات در اروپا

آکام نیوز:در چند روز اخیر که حزب منحله دمکرات “حدکا”در حال ب...
وفای به عهد در حزب منحله دمکرات، سعدی محمدی و کاوه بهرامی وفای به عهد در حزب منحله دمکرات، سعدی محمدی و کاوه بهرامی

آکام نیوز:در تاریخ حزب منحله دمکرات از گذشته تا بحال،بحث نار...
تغییر ساختار حزب منحله دمکرات؛توطئه هجری یا طرحی اساسی تغییر ساختار حزب منحله دمکرات؛توطئه هجری یا طرحی اساسی

آکام نیوز:طرح تغییر ساختار حزب منحله و تروریستی دمکرات کردست...

کاریکاتور

یادداشت

یادی از ملامصطفی و ادریس بارزانی،مردی که می‌گفت؛«هرجا یک کُرد هست، آنجا ایران است» یادی از ملامصطفی و ادریس بارزانی،مردی که می‌گفت؛«هرجا یک کُرد هست، آنجا ایران است»

آکام نیوز-احسان هوشمند:«ملامصطفی بارزانی یکی از رهبران سیاسی...
حمله تند سیامند معینی رئیس مشترک فرقه پژاک به بارزانی:بارزانی در خدمت اشغالگران است حمله تند سیامند معینی رئیس مشترک فرقه پژاک به بارزانی:بارزانی در خدمت اشغالگران است

آکام نیوز:رئیس مشترک پژاک سیامند معنی در اظهاراتی تازه به بر...
رازهایی از زندگی شخصی و محرمانه عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله رازهایی از زندگی شخصی و محرمانه عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله

آکام نیوز:ﺑﺎ ﺷﺮﻭﻉ ﺟﻨﮓ ﺳﺮﺩ بین ﺑﻠﻮﮎ ﻏﺮﺏ ﻭ ﺷﺮﻕ،ایران ﻫﻢ ﺷﺎﻫﺪ ف...
از دموکراسی اسلحه تا فرش قرمز برای مزدوران در ایران! از دموکراسی اسلحه تا فرش قرمز برای مزدوران در ایران!

آکام نیوز:این روزها پس از انتخاب دونالد ترامپ در آمریکا خبره...
حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب

آکام نیوز-اختصاصی:مطلع شدیم ارتش سایبری جمهوری اسلامی ایران ...
کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!! کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!!

آکام نیوز:به نقل از سایت خبری هاوری کوردستان:تفسیری کوتاه در...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها