۱۳۹۶ شنبه ۳۰ دي ساعت 2:20 AM

عکس روز

ارادت مردم کردستان به رهبرشان

نظرسنجی

آخرین اخبار
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
انتقاد تند دبیر کل «عصائب اهل الحق» از سرکوب معترضان اقلیم کردستان عراق
پذیرش حزب منحله دمکرات کردستان به جای حزب منحله دمکرات کردستان ایران در کنگره ملیت های جدید
تیمور مصطفایی و تشریح تاکتیک اتکا به آمریکا توسط حزب منحله دمکرات کردستان
اقلیت ها به جان هم افتاد – دعوا در نشست ژنو
نوبار بوکان – جنایتی که حزب منحله دمکرات به آن افتخار می کند
قمار مسعود بارزانی با برگه کرکوک و همه پرسی کردستان
اگر کوردستان برکندنی بود!
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2461 کد مطلب: 3413  
حضور رئیس اقلیم کردستان عراق در جمع تروریستها؛

مسعود بارزانی با حضور صمیمانه در جمع پیشمرگان گروهکهای تروریست کرد ایرانی به هشدارهای ایران دهن کجی کرد+تصاویر

هاوری کوردستان
آکام نیوز-به نقل از سایت هاوری/نادر کیانی:بارها و بارها از لزوم برخورد عملی جمهوری اسلامی ایران با گروهکهای تروریست کردی در شمال عراق،سخن گفته شده و به مسئولان هشدار داده شده که فریب عوام فریبی ها و دوستی های رسانه ای و خاله خرسه مقامات اقلیم کردستان عراق را نخورند و بجای تهدید گروهکهای تروریست کردی،عملا به اردوگاههای اصلی این مزدوران سعودی،حمله کنند و پاسخ شایسته ای به گستاخی های تروریستها بدهند.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۴ آذر ساعت 15:34

آکام نیوز-به نقل از سایت هاوری/نادر کیانی:بارها و بارها از لزوم برخورد عملی جمهوری اسلامی ایران با گروهکهای تروریست کردی در شمال عراق،سخن گفته شده و به مسئولان هشدار داده شده که فریب عوام فریبی ها و دوستی های رسانه ای و خاله خرسه مقامات اقلیم کردستان عراق را نخورند و بجای تهدید گروهکهای تروریست کردی،عملا به اردوگاههای اصلی این مزدوران سعودی،حمله کنند و پاسخ شایسته ای به گستاخی های تروریستها بدهند.

پیش از این نیز هشدار داده شده بود که مقامات اقلیم کردستان عراق و در راس آنها مسعود بارزانی،نقش اصلی را در دادن مجوز حمله گروهکهای ضد انقلاب به خاک کشورمان،ایفا می کنند.

اکنون و پس از گذشت تنها چند روز از بازگشت هیئت اقلیم کردستان عراق از تهران به شمال عراق،و با وجود وعده های مکرر توخالی مقامات اقلیم کردستان عراق مبنی بر جلوگیری کردن از اقدامات مسلحانه گروهکهای ضد انقلاب،متاسفانه مسعود بارزانی با حضور در بین پیشمرگان گروهکهای تروریست کردی بخصوص حزب منحله و جنایتکار آزادی کردستان به سرکردگی حسین یزدان پناه،نشان داد که اولویت اول اقلیم کردستان،گروهکهای تروریست کردی است و اینگونه به هشدارهای جمهوری اسلامی ایران،دهن کجی کرد!

مسعود بارزانی تنها چند روز پس از حضور هیئت اقلیم کردستان عراق،در جمع اعضای تروریست{پاک} حاضر شد و بشدت به این گروهک و دیگر گروهکهای ضد انقلاب ابراز محبت کرده و نقش آنها را در به اصطلاح مبارزاتشان بر علیه جمهوری اسلامی ایران ستود!

نگارنده بارها و بارها هشدار داده بود دوستی عمیقی بین گروهکهای کردی با مسعود بارزانی برقرار است و نباید فریب تذکرات رسانه ای و فریبکارانه مقامات اقلیم به گروهکها را خورد.

چرا که بخش عظیمی از بودجه این گروهکهایی که دستشان به خون ملت ایران آلوده است توسط همین اقلیم کردستان عراق و متحد نزدیکش عربستان سعودی پرداخت می شود.

هم اکنون نیز سرکردگان همه گروهکها و سازمان های ناسیونالیست کرد ایرانی،در رویای اقلیم کردستان و موقعیتی مشابه مسعود بارزانی و رهبران اتحاد میهنی کردستان به سر می‌برند

اینکه مسعود بارزانی،رهبران اتحادیه میهنی کردستان و بورژوازی اقلیم کردستان عراق از خیر سری آمریکا و همدستی با دولت عراق به نان و نوایی رسیده اند،دیگر نوبت آنها هم رسیده است و شاید یکی از آنها بتوانند این موقعیت را به نفع خود بدست آورند و میخ خود را بیشتر به کرسی قدرت بکوبند،برای مهتدی و علیزاده سران کومله و مصطفی هجری سرکرده دمکرات،هم مهم است که در این بازی برنده شوند و بعدا این دو راحت تر می توانند حباب همدیگر را بترکانند . 

اگر امروز سران حزب دمکرات کردستان عراق از طریق چپاول و غارت دسترنج کارگران و زحمتکشان مردم محروم اقلیم کردستان و عراق به سرمایه های میلیاردی رسیده اند،آیا این بدان معنا نیست که گروهکهای کردی هم در فکر هم نشینی با هم قدرتی همچون اقلیم باشند؟ !

سیاستهای یک بام و دو هوای مقامات کردستان عراق هم که دیگر تکراری شده است.

ملابختیار رئیس هیئت اجرایی دفتر سیاسی اتحادیه میهنی کردستان عراق از طرفی دست دوستی با ایران داد و چند روز بعد از بازگشت از تهران به سلیمانیه،در استودیوی رادیو اتحادیه میهنی کردستان عراق(گه لی کوردستان)حضور یافت و به جمهوری اسلامی ایران توهین کرد!

البته اخباری شنیده می شود مبنی بر آنکه اقلیم کردستان عراق از گروهکهای تروریست کرد ایرانی بعنوان اهرم فشاری بر علیه جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران و کردهای کشورمان استفاده می کنند و در این بین نیز نباید از نقش کنسولگری عربستان سعودی هم غافل ماند.

باز هم تاکید می شود تنها چند روز پس از ابراز وفاداری اقلیم کردستان به ایران،مسعود بارزانی در جمع چته های گروهکهای تروریست کردی حاضر شد و با آنها تجدید پیمان کرد و سخنانی کاملا ضد ایرانی نیز بیان کرد.

پس با این اوصاف آیا وقت آن فرا نرسیده تا بجای تکرار هشدارهایی که فایده ای نداشته عملا وارد عمل شویم و درس خوبی به مقامات اقلیم کردستان عراق و بخصوص گروهکهای تروریست کردی داده و اردوگاههایشان را به گورستان آنها تبدیل کنیم؟!

همین چند روز پیش بود که دو تن از شهروندان مظلوم اشنویه توسط یاغی های کومله و دمکرات ترور شدند و دهها شهروند دیگر کردستان نیز در هفته های اخیر توسط همین تروریستهای اجیر شده به شهادت رسیده اند.

دیگر وقت عملی کردن تهدیدهاست،مسعود بارزانی با حضور در جمع تروریستها،پاسخ خود را داده است!

باید این حقیقت را قبول کنیم که مقامات کنونی اقلیم کردستان هیچوقت به دوستان صمیمی خودشان در گروهکهای کردی،پشت نمی کنند و باید این حقیقت را قبول کنیم و خوش خیالی را کنار بگذاریم.

همین امثال نیچروان بارزانی و مسعود بارزانی و ناظم دباغ ها پشت پرده و روی پرده،از حامیان درجه 1 همین گروهکها هستند...

شواهد و قرائن نشان داده و نشان می دهد که بدون تردید،یک نفر از اعضای گروهکهای تروریست کردی جرات نداشته و ندارند بدون چراغ سبز پشت پرده اقلیم کردستان،به خاک ایران حمله کنند.

ادله های موجود حاکی از آن است که مقامات اقلیم کردستان پشت پرده به سران گروهکهای کرد ایرانی اطمینان خاطر داده اند که صحبتهای آنها و تذکراتشان به این گروهکها در فضای سیاسی بیشتر مصلحت سیاسی است و آنها می توانند به عملیاتهایشان ادامه دهند!

مقامات اقلیم به سران گروهکها اعلام کرده اند که آنها بخاطر مصالح سیاسی،در ظاهر و بخاطر ایران،به آنها هشدار می دهند اما آنها می توانند همچنان به فعالیتهای مسلحانه ادامه دهند!!!

جمهوری اسلامی ایران که بارها شاهد نقض توافق نامه امنیتی با اقلیم کردستان از سوی این حکومت منطقه ای بوده و بارها و به کرات دیده که هشدارهای دولت ایران،بی فایده هستند و تذکرات مقامات اقلیم به گروهکها نیز توخالی بوده و فرمالیته هستند،بهتر است واقع بین باشد و جواب خون شهروندان کرد ایرانی را داده و انتقام مردم کردستان ایران و ملت ایران را از تروریستها بگیرد.

تصاویری از دیدار صمیمی همین مقامات بلندپایه اقلیم کردستان عراق که چندی پیش در تهران بودند و در ظاهر به ایران قول های توخالی می دادند و پشت پرده به گروهکهای کردی چراغ سبز می دهند،با عبدالله مهتدی و سران گروهکهای کردی را می بینید؛تصاویر مربوط به چند روز قبل از حضور این هیئت در تهران است!!!

تصاویر مسعود بارزانی در کنار تروریستهای حزب منحله آزادی کردستان هم که خود گویای همه چیز است.

"نادر کیانی/خبرنگار حوزه بین الملل"

www.akamnews.com

telegram.me/akamnews            آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیدناشناس : بارزانی با پشت گرمی به امریکا و عرعرستان و اسرائیل و ترکیه شاخ در اورده وو این همان بارزانی هست وقتی ار ترس صدام وارد ایران شدند مردم ایران نان شبشان را با انها تقسیم کردند و حتا درب خانه هایشان را به انها باز کردند و هر خانواده ای یک یا 2 خانواده را مهمان خود کردند در حالی که همین بارزانی در منطقه عظیمیه کرج نشسته بود و اصلا از جایش تکان نخورد حتا به دیدار ان اواره ها به کردستان نرفت .. بارزانی به دنبال مستحکم کردن سیستم پادشاهی برای خانواده خود هست و به همین خاطر دست به هر دریوزگی زده و خواهد زد ... باز معتقدم تنها را ه دیپلماسی قوی و تحریم بارزانی و تمامی افراد وابسطه به بارزانی و تحریم شرکتهای بارزانی و تقویت روابط سیاسی و تجاری منطقه سلیمانیه که دست مام جلال هست انوقت خواهید دید این بارزانی چطور به مشمش می افته ...
نوشیروان : تاتا تاتای مه سود چقل تاته تیوته، گه رکش هن بوورو، وخت وشوو موو وه رو.
zahra : کسی که خود فروش تروریست نوکر عرعرستان و اسراییل باشه کلاه برادری برایش مهم نیست حرام خورهای جاش
کرمانشانی : هه ر بژی یه کتی سر به رز. هیوه دارم روژی یه کتی سروکی گه شتی حریمی بوو و بنه ماله ری خراو پارتی له ژیر ده س بوو.
احمد کرمانشاهی : احشام تروریست مانند مجاهدین ضدخلق و مزاحمین خواهند شد و با خفت خواری آواره میشن
shaho : باید زود اینو کارو میکردند چون باعث نا امنی هم در خاک عراق شدند و نمیگذارند در عراق سرمایه گذاری و فعالیتهی بازرگانی و تحارتی انجام بگیرند و همه ایرانیان را ترور و کشتن تهدید کرده اند .. هر افرادی که خلاف کار و دوزد . ویا .... باشد کوردستان عراق پناهنده میشود از روی عقل و... نیست پس برای هریم کور دستان هم مایه زحمت و بی بندو باری شدند
ناشناس : انشاءالله همه اشان نابود خواهند شد چون بدون هدف دارن میجنگند آدم کشی و ترور میکنند
مسعود حاتمی : اول از همه حزب دمکرات را باید بیرون بیندازند یا بفرستند پیش اربابانشان در عرعرستان چون در وطن‌فروشی و خیانت دست کمی از مزاحمین خلق ندارند. سالهاست بر سر احراز رتبه بالاتر با هم مسابقه گذاشته‌اند!!!
سهند : دولت مرکزی که عبادی ریئس اش باشد به اندازه یک سر عشیره هم در دولت عراق قدرت ندارد این فرد فقط گوش به فرمان سفارت امریکا و دیگر کشورهای ضد ایران و ایرانی هست و بعدش هم دولت محلی کردستان که بارزانی سر ان باشد وابسته به اسرائیل و امریکا و عرعرستان و ترکیه هست و برای منافع شخصی خودش هیچ وقت گروههای مزدور کردی نه خلع سلاح خواهد کرد نه اخراج و بهترین راه یک دیپلماسی فعال و ممنوع الورود کردن افراد بارزانی به ایران هست حتا تاجرو شرکت هائی که وابسته به بارزانی هستند وبرخورد جدی و بیشتر کردن نیروهای مرزبانی با این موضوع هست وگرنه اش همان اش کاسه همان کاسه ..
مسعود خدابنده : بفرستند شان به آلبانی خوبه
مهدی : سپاس.خوب با کدام قوه قهریه باید جلوی بارزانی گرفته بشه؟
سهند : اقا من نگفتم با قوه قهریه جلو بارزانی گرفته شود وو من گفتم دیپلماسی مثل ممنوع الورود کردن شرکتهائی که وابسته به بارزانی هستند چون به خوبی میدانم نود درصد شرکتهای تجاری اربیل دست خانواده و افراد بارزانی هست و ...
سام : به اميد خدا تحويل شون ميدادن به دولت ايران عالى ميشد
مهدی : بارزانی که دستنشانده و نمک نشناسه،سید جلال طرف ایرانه
hamidreza : ایران چهارتا کشور عربی رو تصرف کرده اینا که عددی نیستن
حمید : اولین کسی که بخواد جلوی این حرومزادها وایسه خودم هستم
مسعود حاتمی : کل کاک بارزانی و پیشمرگه‌هاش و پایین و بالاش اگه سپاه قدس ایران بهش یاری نمی‌رسوند الان اسیر داعش شده بود، داشت برای ابوبکر بغدادی امربری می‌کرد و چایی قند پهلو براش می‌برد😂 کل اقلیم نیم بند کردستان عراق با یه لشگر از ارتش و یه لشگر از سپاه ایران فاتحه‌اش خوانده است. حالا بزارید اقلیم نیم بند کشور بشه بعد بهش بنازید
مدافع حرم : نویسنده محترم نادر جان اقا من یه پیشنهاد دارم چندتا اشنا پیدا کن به من چندتا بمب اتم بدن از داخل عراق کردستان رو بزنم قتل عامشون کنم بعدشم پای اعدامم وایمیستم به مرگ خودم راست میگم
محمد : انقد اين بارزانيهارو بزرگ نكنيد تا ديروز تو باغهاي كرج داشتن ......
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات

آکام نیوز:همانگونه که هموطنان عزیز ومردم فهیم کشور آگاه هستن...
اقلیت ها به جان هم افتاد – دعوا در نشست ژنو اقلیت ها به جان هم افتاد – دعوا در نشست ژنو

آکام نیوز:هفتۀ پیش به‌عنوان نمایندۀ دانشگاهی در دهمین نشست ک...
انتقاد تند دبیر کل «عصائب اهل الحق» از سرکوب معترضان اقلیم کردستان عراق انتقاد تند دبیر کل «عصائب اهل الحق» از سرکوب معترضان اقلیم کردستان عراق

آکام نیوز:دبیر کل «عصائب اهل الحق» از سرکوب معترضان اقلیم کر...
تیمور مصطفایی و تشریح تاکتیک اتکا به آمریکا توسط حزب منحله دمکرات کردستان تیمور مصطفایی و تشریح تاکتیک اتکا به آمریکا توسط حزب منحله دمکرات کردستان

آکام نیوز:هنوز یک هفته ای از اعلام استراتژی نوین امنیت ملی آ...

کاریکاتور

یادداشت

سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر

آکام نیوز:سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنان خستگی‌ناپذیر در حال...
اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد

آکام نیوز:به اعتقاد پژوهشگر عراقی،بحران اقتصادی و امنیتی می¬...
"به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"! "به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"!

آکام نیوز:مهرنوش موسوی از اعضای پیشین گروهک کومله و حزب دمکر...
افشای فساد اخلاقی در اردوگاه گروهک کومله با ذکر چند نام بصورت اختصاصی در آکام نیوز افشای فساد اخلاقی در اردوگاه گروهک کومله با ذکر چند نام بصورت اختصاصی در آکام نیوز

آکام نیوز/اختصاصی:یکی از مسائل بغرنج در اردوگاه گروهک تروریس...
کارنامه سیاه کومله و دمکرات،از خدمت به رژیم بعث عراق تا خدمت به رژیم آل سقوط! کارنامه سیاه کومله و دمکرات،از خدمت به رژیم بعث عراق تا خدمت به رژیم آل سقوط!

آکام نیوز:{نادر کیانی-خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای...
راسان و دستاوردهای آن برای تروریستهای حزب منحله دمکرات کردستان ایران راسان و دستاوردهای آن برای تروریستهای حزب منحله دمکرات کردستان ایران

آکام نیوز:راسان در فرهنگ لغت ماموستا هژار موکریانی بە معنی د...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها